V Hornické ulici v Chomutově zavedla navigace řidiče na schody

Publikováno: 23.06.2018 06:45
Na Impulsu jsme se opět podívali do světa zmatených zločinců a dobrodruhů. Václav Komárek zjišťoval, jakými případy se v uplynulém týdnu zabývali policisté i hasiči

Nezvyklou šichtu za sebou mají středočeští hasiči. Několik jednotek vyjíždělo za mužem, který usnul na dvanáctimetrovém pilíři štěchovického mostu. Dobrodruh si ustlal na nezvyklém místě, protože šel v noci z poutě a měl v sobě tolik alkoholu, že netrefil domů. Zároveň ale nedokázal odpovědět na to, proč vylezl zrovna na most. Každopádně se mu nic nestalo.

Stomatolog amatér řádil v pražských Kyjích. Tento neznámý muž se vloupal do auta zubaře a ukradl mu věci za 800 tisíc korun. Mimo jiné šlo třeba o krabičku s umělými a lidskými zuby a zkušební nástroje. Zloděj ukradl i vrtáky pro zubaře. K čemu takové věci potřeboval, není jasné. Policisté ho zatím nedopadli.

Míříme do Chomutova za řidičem, který slepě věřil navigaci. Šofér jel zrovna Hornickou ulicí a hlasový průvodce mu řekl, ať odbočí doleva. Muž to bez váhání udělal a najednou skončil na schodech. I přes několikaminutové túrování nakonec uznal, že se jeho auto ze šlamastiky nevyhrabe a na pomoc mu museli přijet policisté.

Nakonec se podíváme až do Paraguaye za mužem, který s nadsázkou řečeno, vstal z mrtvých. Rodina ho dlouho pohřešovala a policie našla tělo, které se 20ti letému mladíkovi alespoň vzdáleně podobalo. Blízcí se proto smířili s jeho smrtí a uspořádali pohřeb. Zrovna v momentě, kdy spouštěli rakev do hrobu, se ale mladík na svém vlastním smutečním obřadu objevil. Byl zdravý, ale šokované rodině zatím neřekl, kde se celou dobu toulal. 

21.07.2018

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo. I takové byly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté, my se na ně zaměřujeme v dnešních Krimi Impulsech.
14.07.2018

Ukradené řízky a manžel na kapotě

Ukradené řízky a manžel na kapotě. I takové případy řešili v uplynulém týdnu policisté. My vám je přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
07.07.2018

Auto na sloupu a čokoláda v trenýrkách

Auto na sloupu a čokoláda v trenýrkách. I takové kuriózní případy řešili v uplynulém týdnu policisté...
30.06.2018

Kněz nafackoval batoleti

Fackující kněz a 17letý kamioňák. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu
16.06.2018

Potřeboval hasicí přístroje, tak si je nakradl v paneláku

Policisté tento týden slavili úspěchy s rozkrýváním drogového podsvětí. Na Svitavsku zadrželi dealera, na Chrudimsku pěstitele marihuany a detektivové se také chlubili odhalením mezinárodního drogového gangu. Působil na čtyřech kontinentech. S dalším přehledem pozoruhodných krimi zpráv teď přichází reportér Tomáš Kabát.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.