Tropy lezou na mozek i zločincům

Publikováno: 09.06.2018 06:45
Tropy lezou na mozek i zločincům. Policisté v uplynulém týdnu řešili hned několik kuriózních případů. Většinou šlo o nešikovnost, ale v některých případech hrál hlavní roli alkohol...

Nejdříve se podíváme za svérázným šoférem, který havaroval na silnici u Štoků na Havlíčkobrodsku. Starší vůz doslova rozsypal a dokonce utrhl celou zadní nápravu. Muž ale nechal stát auto uprostřed silnice a k překvapení všech šel do hospody na pivo. K autu se o hodinu později vrátil policistům nadýchal více než jedno promile.

Kuriózní nehodu řešili i policisté v Tulešicích na Znojemsku. Řidič kamionu nezvládl řízení a převrátil se na bok. Z nákladního prostoru se v tu ránu vysypalo 27 tun slunečnicových semínek. Nikomu se nic nestalo, ale uklízení asi nějakou dobu zabere.

Míříme na Brněnsko za mladíkem, který si přivydělával roznášením letáků. Jak ale říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, jeden ze zákazníků s jeho prací nebyl dvakrát spokojený: "Na policejní tísňovou linku totiž nahlásil, že doručovatel pohybující se po Bojkovicích na jízdním kole jeví známky podnapilosti. Přivolané policejní hlídce přiznal, že během ranní distribuce už vypil dvě desítky."

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

16.06.2018

Potřeboval hasicí přístroje, tak si je nakradl v paneláku

Policisté tento týden slavili úspěchy s rozkrýváním drogového podsvětí. Na Svitavsku zadrželi dealera, na Chrudimsku pěstitele marihuany a detektivové se také chlubili odhalením mezinárodního drogového gangu. Působil na čtyřech kontinentech. S dalším přehledem pozoruhodných krimi zpráv teď přichází reportér Tomáš Kabát.
02.06.2018

Na sídlišti v Trutnově se procházel býk!

Ježek v kleci a býk na sídlišti. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu a jsou také tématem dnešních Krimi Impulsů.
26.05.2018

Přilepené veverky a připoutaná manželka

Přilepené veverky a připoutaná manželka. I tak se dá mluvit o případech, které v uplynulém týdnu řešili policisté...
19.05.2018

Slepice na radaru a želva na cyklostezce

Slepice na radaru a želva na cyklostezce. I takové případy řešili v uplynulém týdnu policisté...
12.05.2018

Vylekaný zloděj a opékání párků mezi hasiči

Jako každé sobotní ráno se i dnes podíváme do světa popletených zločinců. Václav Komárek pátral po kuriózních případech, které museli řešit policisté v uplynulém týdnu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.