Tropy lezou na mozek i zločincům

Publikováno: 09.06.2018 06:45
Tropy lezou na mozek i zločincům. Policisté v uplynulém týdnu řešili hned několik kuriózních případů. Většinou šlo o nešikovnost, ale v některých případech hrál hlavní roli alkohol...

Nejdříve se podíváme za svérázným šoférem, který havaroval na silnici u Štoků na Havlíčkobrodsku. Starší vůz doslova rozsypal a dokonce utrhl celou zadní nápravu. Muž ale nechal stát auto uprostřed silnice a k překvapení všech šel do hospody na pivo. K autu se o hodinu později vrátil policistům nadýchal více než jedno promile.

Kuriózní nehodu řešili i policisté v Tulešicích na Znojemsku. Řidič kamionu nezvládl řízení a převrátil se na bok. Z nákladního prostoru se v tu ránu vysypalo 27 tun slunečnicových semínek. Nikomu se nic nestalo, ale uklízení asi nějakou dobu zabere.

Míříme na Brněnsko za mladíkem, který si přivydělával roznášením letáků. Jak ale říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, jeden ze zákazníků s jeho prací nebyl dvakrát spokojený: "Na policejní tísňovou linku totiž nahlásil, že doručovatel pohybující se po Bojkovicích na jízdním kole jeví známky podnapilosti. Přivolané policejní hlídce přiznal, že během ranní distribuce už vypil dvě desítky."

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

07.07.2018

Auto na sloupu a čokoláda v trenýrkách

Auto na sloupu a čokoláda v trenýrkách. I takové kuriózní případy řešili v uplynulém týdnu policisté...
30.06.2018

Kněz nafackoval batoleti

Fackující kněz a 17letý kamioňák. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu
23.06.2018

V Hornické ulici v Chomutově zavedla navigace řidiče na schody

Na Impulsu jsme se opět podívali do světa zmatených zločinců a dobrodruhů. Václav Komárek zjišťoval, jakými případy se v uplynulém týdnu zabývali policisté i hasiči
16.06.2018

Potřeboval hasicí přístroje, tak si je nakradl v paneláku

Policisté tento týden slavili úspěchy s rozkrýváním drogového podsvětí. Na Svitavsku zadrželi dealera, na Chrudimsku pěstitele marihuany a detektivové se také chlubili odhalením mezinárodního drogového gangu. Působil na čtyřech kontinentech. S dalším přehledem pozoruhodných krimi zpráv teď přichází reportér Tomáš Kabát.
02.06.2018

Na sídlišti v Trutnově se procházel býk!

Ježek v kleci a býk na sídlišti. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu a jsou také tématem dnešních Krimi Impulsů.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.