Štěstí mi prší skoro každý den!

Publikováno: 08.06.2018 08:50
Kdy naposledy u Zuzany Bubílkové pršelo? A jak často jí prší štěstí?

Kdy u vás naposledy pršelo?

Rozhodně to nebylo poslední týden. Protože když meteorologové vyhrožovali přeháňkami, koupila jsem si nový deštík, gumáky a pláštěnku. Nádhera. Jenže v Praze ani nekáplo. Zato jsem promokla na Těrlicku, kde mě u přehrady na besedě chytl slejvák jak ve sprše a já jsem místo své parádní dešťové výbavy měla s sebou plavky.

A kdy vám naposledy pršelo štěstí?

Mě prší štěstí skoro každý den. Když mi někdo na ulici řekne, že se mu líbí moje ranní glosy. Když mi moje máti oznámí, že jsou i s otcem zdraví a jdou na návštěvu. Když se mi syn pochválí, že dostal lukrativní zakázku. A včera zapršelo, když mi programový šéf Impulsu poslal SMS-ku, ve které stálo, že jsem toto pololetí pracovala na 110 procent. Možná se vám to bude zdát směšné, ale já jsem prožila svoje šťastné mrholení.

Dnes je Medarda. Zaprší?

Podle mých informací ano. Z mých zdrojů se mi doneslo, že se dnes odpoledne Medard vrací z Paříže, kam si v minulých dnech zaletěl se zvýhodněnou letenkou na Rolland Garros, aby si tam poplakal nad vyřazením našich nejlepších tenistů. Zmožen zklamáním si vzpomněl na českou pranostiku. A tak si jde zapršet k nám. Chce totiž zabránit Okamurovi, aby tvrdil, že sucho a horko k nám zavlekli afričtí migranti a Medard před nimi zdrhl ze strachu, aby mu nevysušili šos. Ale berte to s rezervou. Nejsem paní Medardová. Jsem jen meteorolog šarlatán.

Vaše Zuzana Bubílková

12.06.2018

Za pár let bude padesátka nejlepší věk

Jak Zuzana Bubílková oslavila padesátku? A jak se cítí těsně po padesátkové pubertě?
11.06.2018

Obraz v televizi pro mě není nejdůležitější

Jak starý televizor má doma Zuzana Bubílková? A podle čeho ho vybírala?
07.06.2018

Čerstvou jizvu mám jedině na duši

Má Zuzana Bubílková jizvu z mládí? A chrání jí anděl strážný?
06.06.2018

Když chceš někoho znemožnit, dej mu funkci

Má být Andrej Babiš podruhé jmenován premiérem? Co na to Zuzana Bubílková?
05.06.2018

Nad kolonami na našich cestách nelze vyhrát

Jak dlouho trvá Zuzaně Bubílkové cesta autem do Brna? A jak nejčastěji cestuje?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.