Španělé utrpěli fotbalový šok!

Publikováno: 13.06.2018 16:18
Španělé utrpěli fotbalový šok! Den před začátkem mistrovství světa dostal padáka trenér fotbalové reprezentace. To je opravdu velmi neobvyklá záležitost, která rozvlnila celou (nejen fotbalovou) síť.

Trenér Lopetegui podepsal smlouvu s Realem Madrid, tím si podřezal reprezentační větev, protože namíchl vedení španělského svazu. Na minutu ho vyhodilo. Na twitteru se tomu diví i slavný anglický kanonýr Gary Lieneker. Píše: "Wow! Neuvěřitelné!" To rozhodnutí je vskutku nevídané, Španělé totiž už pozítří hrají prestižní duel s Portugalskem. Web České televize ale připomíná, že se to občas stává. Před dvaceti lety takhle přišel o místo trenér Íránu. Během mistrovství ve Francii 98 dokonce ztratili práci koučové Saúdské Arábie, Koreje a Tuniska. Hmm, asi jim to nešlo…

Na českých webech se to v diskuzích hemží různými radami a poznámkami. „Solidní Balkán,“ čteme pod článkem na iDNES.cz… A další přidává, že se tohle u nás stát nemůže. Za prvé jsme na mistrovství nepostoupili, za druhé o našeho trenéra nemá zájem ani ta Saúdská Arábie. Další čtenář by pochopil, pokud by se tohle stalo v Senegalu. Ale Španělsko? A ještě jeden komentář z iDNESu: "To je koncepce jak od Krach*Jardy…" V závorce: luft, knír, bankrot, vyhodíšdveřmivlezeoknem… To jsou parafráze na čínského emisara Jaroslava Tvrdíka ve Slavii. V diskuzi je také otázka, jaktože nový trenér Španělska Hierro vedl druholigové Video? V článku je překlep. On totiž vedl Oviedo.

20.06.2018

Na knižním trhu máme nový bestseller

Na knižním trhu máme nový bestseller. Je to kuchařka pro chudé, přesněji řečeno Úsporná kuchařka, která přináší lidové recepty za hubičku. A taky za státní peníze. Tak jak reagují weby a sociální sítě?
19.06.2018

Fotbalová liga se stěhuje z veřejnoprávní obrazovky

Fotbalová liga se stěhuje z veřejnoprávní obrazovky. To už je známá věc. Přenosy bude mít ve své nabídce soukromý provozovatel. Lidé se ale ptají, co se stane se současnými komentátory České televize?
18.06.2018

Francie oslavuje novorozence!

Francie oslavuje novorozence! A nejde o ledajaké dítě, je to doslova „Metráček“! Chlapec se dnes narodil v pařížském metru, přesněji řečeno na jedné z příměstských linek, což způsobilo všeobecný povyk.
15.06.2018

Miloš Zeman jako spalovač trenek!

Miloš Zeman jako spalovač trenek! To je jedna z vtipných síťových reakcí na včerejší brífink našeho prezidenta, při kterém demonstrativně hodil do ohně červené trencle. Neobvyklá záležitost vyvolala pozdvižení...
12.06.2018

Z Horvátha se stává Chorvat!

Z Horvátha se stává Chorvat! Slavný fotbalista Pavel Horváth si hodlá změnit příjmení, aby mohl fandit svým oblíbencům na mistrovství světa. Na síti vyvěsil video se svým pokusem.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.