Raději cigaretu než vonný stromeček

Publikováno: 19.06.2018 08:50
Zuzana Bubílková rozhodně v autě nevoní! Vůně si užívá pouze v koupelně.

Vonný stromeček ano nebo ne?

Probůh, cokoliv, jen ne tu vonnou potvoru. V uzavřeném prostoru nesnáším žádné vůně ani pachy. Minule mne vezl řidič agentury, pro kterou pracuji a při startu vyměnil vonný stromeček. Ještě se pochlubil, že si ho přivezl z dovolené v Egyptě. Prozřetelně jsem si sedla dozadu a snažila se usnout, abych tu kleopatřinu pomstu prospala. Když se už zdálo, že se to podaří, řidič si bez zeptání zapálil cigaretu. Prý se sníženým množstvím nikotinu, kterou si přivezl z Itálie.

Tak to musela být lahůdka.

Také že byla. Když ke mně dorazila tahle směs svou smradů, můj žaludek se svíjel, jako když jsem v Universal studiu nasedla do 3D atrakce filmu Trasformers. Vozík, do kterého nás usadili v kombinaci s promítáním útočících robotů, vyvolával dojem padání ve stavu beztíže. Vnitřnosti jsem ctila až v hrdle, točila se mi hlava a i v sedě jsem ztrácela rovnováhu. To samé jsem prožívala v autě. V cíli, při vystupování, jsem pět minut vrávorala, takže si mne pořadatelka prohlížela, jestli nejsem nalitá.

Takže je vcelku zbytečné ptát se vás, jestli máte raději vůni vanilky nebo růže.

Jedinou vůni, kterou snesu i v zavřené koupelně, je vůně z pěny do koupele. Ale v autě, raději vůni čerstvě pohnojené role, než umělou iluzi vanilky, růže, lesní směsi nebo nedej bůh lilie. Dokonce, kdyby se mne někdo zeptal, jestli má vyvěsit vonný stromek, nebo si zapálit cigaretu, odpovím – raději si zahul. Ale pro jistotu bych ho požádala, aby se k tomu už nevyzul.

Vaše Zuzana Bubílková

03.09.2018

Ne z každého bude Ronaldo nebo modelka. Raději se učte!

Dnes je první školní den, a tak jsme se zeptali Zuzany Bubílkové na její vzpomínky na školu. Co by ona sama vzkázala prvňáčkům?
21.06.2018

Lékárna? Nejnavštěvovanější banka pro důchodce.

Podle Zuzany Bubílkové sráží konkurence ceny léků jenom někde.I Zuzana Bubílková si lékárnu vybírá.
20.06.2018

I když ubývá humoru, přibývá šašků v politice

Pochechtává se Zuzana Bubílková nad českou politikou? A jak hodnotí současnost?
18.06.2018

Zuzana Bubílková má prima soběstačné rodiče

Jak si Zuzana Bubílková představuje prima rodiče? A jak zvládá svoji akční maminku?
15.06.2018

Kolísání cen benzínu se mě netýká

Tankuje Zuzana Bubílková plnou nebo jen půlku? A jak vnímá kolísání cen benzínu?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.