Obraz v televizi pro mě není nejdůležitější

Publikováno: 11.06.2018 08:50
Jak starý televizor má doma Zuzana Bubílková? A podle čeho ho vybírala?

Jak starý je váš televizor?

V srpnu oslaví rok. Vystřídal mého sedmnáctiletého televizního kmeta. Měl asi třicet kilo, hloubku půl metru a nebylo se přes něj možné dostat k oknu. Což byla výborná výmluva, proč jsem ho umývala jen jednou ročně, když se už v pokoji stmívalo i přes poledne.

Jaký to mělo obraz?

Pro mě obraz v televizi není nejdůležitější. Politiky poznám po hlase a u filmů sleduji děj z dialogů. Já totiž u televize zásadně dělám ruční práce, takže na obraz jen mrkám. Jednoho dne jsem však mrkla na talk show, ve které účinkovala Soňa Norrisová, neboť jsem s ní měla dělat rozhovor. No a s hrůzou jsem zjistila, že musím přijít blíž, abych zjistila, jestli je to Soňa nebo Šíp. Byl čas na výměnu.

Jak jste vybírala?

Podle hesla – cokoliv je lepší než to, co mám. Situaci však zkomplikovala moje téměř devadesátiletá máti, která je elektronický fanda a vychrlila na mně tolik technických parametrů, co musí nová televize mít, že jsem ji požádala, ať mi ji vybere ona. Vžila se do toho tak, že když jsem se vrátila z prázdnin, celý barák se mě ptal, jestli už mám novou telku. Dokonce prý lezla s antenářem po střeše a volala předsedovi bytového družstva, že ta anténa nebude přijímat DVBT2, o čemž před rokem neměl nikdo ani potuchy.

Máte jasný obraz a zvuk?

Až trapně jasný. Minule dávali starý Základní instinkt a já jsem až teď viděla, že Sharon Stone při překládání nohy přes nohu byla fakt naostro. A doteďka nevím, jestli jsem to chtěla vidět.

Vaše Zuzana Bubílková

15.06.2018

Kolísání cen benzínu se mě netýká

Tankuje Zuzana Bubílková plnou nebo jen půlku? A jak vnímá kolísání cen benzínu?
14.06.2018

Naši fotbalisté jsou profesionálové. Bohužel, v jiném oboru.

Mělo by být mistrovství světa ve fotbale v České republice? A měla by se ho zúčastnit česká reprezentace?
13.06.2018

S mojí krví by se dal zachránit už jen zombie

Kdy Zuzana Bubílková naposledy darovala krev? A proč už ji dnes darovat nechodí?
12.06.2018

Za pár let bude padesátka nejlepší věk

Jak Zuzana Bubílková oslavila padesátku? A jak se cítí těsně po padesátkové pubertě?
08.06.2018

Štěstí mi prší skoro každý den!

Kdy naposledy u Zuzany Bubílkové pršelo? A jak často jí prší štěstí?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.