Obraz v televizi pro mě není nejdůležitější

Publikováno: 11.06.2018 08:50
Jak starý televizor má doma Zuzana Bubílková? A podle čeho ho vybírala?

Jak starý je váš televizor?

V srpnu oslaví rok. Vystřídal mého sedmnáctiletého televizního kmeta. Měl asi třicet kilo, hloubku půl metru a nebylo se přes něj možné dostat k oknu. Což byla výborná výmluva, proč jsem ho umývala jen jednou ročně, když se už v pokoji stmívalo i přes poledne.

Jaký to mělo obraz?

Pro mě obraz v televizi není nejdůležitější. Politiky poznám po hlase a u filmů sleduji děj z dialogů. Já totiž u televize zásadně dělám ruční práce, takže na obraz jen mrkám. Jednoho dne jsem však mrkla na talk show, ve které účinkovala Soňa Norrisová, neboť jsem s ní měla dělat rozhovor. No a s hrůzou jsem zjistila, že musím přijít blíž, abych zjistila, jestli je to Soňa nebo Šíp. Byl čas na výměnu.

Jak jste vybírala?

Podle hesla – cokoliv je lepší než to, co mám. Situaci však zkomplikovala moje téměř devadesátiletá máti, která je elektronický fanda a vychrlila na mně tolik technických parametrů, co musí nová televize mít, že jsem ji požádala, ať mi ji vybere ona. Vžila se do toho tak, že když jsem se vrátila z prázdnin, celý barák se mě ptal, jestli už mám novou telku. Dokonce prý lezla s antenářem po střeše a volala předsedovi bytového družstva, že ta anténa nebude přijímat DVBT2, o čemž před rokem neměl nikdo ani potuchy.

Máte jasný obraz a zvuk?

Až trapně jasný. Minule dávali starý Základní instinkt a já jsem až teď viděla, že Sharon Stone při překládání nohy přes nohu byla fakt naostro. A doteďka nevím, jestli jsem to chtěla vidět.

Vaše Zuzana Bubílková

12.06.2018

Za pár let bude padesátka nejlepší věk

Jak Zuzana Bubílková oslavila padesátku? A jak se cítí těsně po padesátkové pubertě?
08.06.2018

Štěstí mi prší skoro každý den!

Kdy naposledy u Zuzany Bubílkové pršelo? A jak často jí prší štěstí?
07.06.2018

Čerstvou jizvu mám jedině na duši

Má Zuzana Bubílková jizvu z mládí? A chrání jí anděl strážný?
06.06.2018

Když chceš někoho znemožnit, dej mu funkci

Má být Andrej Babiš podruhé jmenován premiérem? Co na to Zuzana Bubílková?
05.06.2018

Nad kolonami na našich cestách nelze vyhrát

Jak dlouho trvá Zuzaně Bubílkové cesta autem do Brna? A jak nejčastěji cestuje?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.