Na sídlišti v Trutnově se procházel býk!

Publikováno: 02.06.2018 06:45
Ježek v kleci a býk na sídlišti. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu a jsou také tématem dnešních Krimi Impulsů.

Na úvod jedeme do jednoho mosteckého paneláku za mužem, který navštívil svou kamarádku. Na tom by samozřejmě nebylo nic zvláštního, kdyby tento 34 letý muž z bytu neukradl fixy a nešel se vyřádit na chodbách paneláku. Muž pomaloval i sklepy, výtah, dveře sousedů, no prostě všechno, na co si vzpomenete. Umělce ale nakonec usvědčily kamery a v krajním případě mu hrozí až rok vězení.

Foglarovský úkol vytáhnout ježka z klece řešili hasiči ve Světicích u Prahy. Nešlo o proslulý hlavolam, ale o skutečného bodlináče, který uvízl v ocelovém koši pro stavbu drátěných konstrukcí. Hasiči ježka z pasti opatrně vystříhali a nezraněného vypustili do volné přírody.

U zvířat zůstaneme a podíváme za býkem do Trutnova. Hrozivě vyhlížející zvíře si to k překvapení všech štrádovalo po ulici u sídliště Zelená louka. Na místo proto okamžitě vyrazili policisté, kteří býka uspali a bagrem přepravili na nedalekou farmu. Nikomu se nic nestalo a býk už vesele běhá v ohradě.

Nakonec míříme do amerického Utahu za řidičkou, která jela po dálnici a ve zpětném zrcátku najednou zahlédla letadlo. Pilot na silnici nouzově přistál a ženu za volantem pořádně vyděsil. O auto svým letadlem dokonce zavadil. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

16.06.2018

Potřeboval hasicí přístroje, tak si je nakradl v paneláku

Policisté tento týden slavili úspěchy s rozkrýváním drogového podsvětí. Na Svitavsku zadrželi dealera, na Chrudimsku pěstitele marihuany a detektivové se také chlubili odhalením mezinárodního drogového gangu. Působil na čtyřech kontinentech. S dalším přehledem pozoruhodných krimi zpráv teď přichází reportér Tomáš Kabát.
09.06.2018

Tropy lezou na mozek i zločincům

Tropy lezou na mozek i zločincům. Policisté v uplynulém týdnu řešili hned několik kuriózních případů. Většinou šlo o nešikovnost, ale v některých případech hrál hlavní roli alkohol...
26.05.2018

Přilepené veverky a připoutaná manželka

Přilepené veverky a připoutaná manželka. I tak se dá mluvit o případech, které v uplynulém týdnu řešili policisté...
19.05.2018

Slepice na radaru a želva na cyklostezce

Slepice na radaru a želva na cyklostezce. I takové případy řešili v uplynulém týdnu policisté...
12.05.2018

Vylekaný zloděj a opékání párků mezi hasiči

Jako každé sobotní ráno se i dnes podíváme do světa popletených zločinců. Václav Komárek pátral po kuriózních případech, které museli řešit policisté v uplynulém týdnu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.