Manažer Elánu: Vašo kvůli Impulsu odhodil svůj strach

Publikováno: 12.06.2018 08:30
Elán vyráží na střechu! Populární rocková kapela vystoupí v úterý večer ve speciálním živém programu na střeše Rádia Impuls. Po loňském koncertu české skupiny Chinaski je to druhý podobný projekt v posledním roce. Jak je těžké přemluvit hudebníky, aby do toho šli? Zuzana Bubílková se ptala manažera Elánu Vláda Moška.

Já vás zdravím, dobré ráno.

Dobré ráno.

Vašo Patejdl se na Impulsu přiznal, že má strach z výšek. Co jste udělali, aby ho ztratil a s koncertem souhlasil?

Jeho vztah k Rádiu Impuls je takový, že veškeré takové překážky se překonávají lehce. Takže žádný problém.

A jak na nabídku koncertu na střeše reagoval Jožo Ráž, který už několik let tvrdí, že s koncertováním opravdu, ale už opravdu končí?

Reagoval pozitivně, protože je to v rámci toho projektu 50 let Elánu. My tak oslavíme narozeniny, takže to celé má smysl. Jožo neměl žádnou výhradu, naopak je podle mě rád, že může v Rádiu Impuls dělat nějakou produkci.

Beatles odehráli na střeše londýnského nahrávacího studia svůj poslední koncert. Má střešní koncert Elánů také nějaký symbol?

Může mít. Já si myslím, že všechno má svůj začátek a také svůj konec, a jak říká Jožo Ráž, je třeba skončit v tom nejlepším. Nebude to poslední koncert, protože nás čeká turné, šestnáct koncertů v Česku a na Slovensku. Co bude dál, to ukáže čas.

Takže by to byl takový začátek konce…?

Může to tak být. V každém případě je to takový předzačátek našich oslav a toho turné při příležitosti padesátých narozenin Elánu.

Děkuji vám a nashledanou.

Nashledanou.

21.06.2018

Lidé musejí pro léky k sousedům, říká starosta Dětmarovic

Lékárny postupně vyklízejí prostor na českém venkově. Jejich provoz mnohdy lékárníci nemůžou utáhnout. Podobně jsou na tom Dětmarovice na Karvinsku, kde také provozovna zanikla. Zuzana Bubílková zavolala starostovi Dětmarovic Ladislavu Rosmanovi a zeptala se, jak se s tím dá žít.
20.06.2018

Vojtěch Filip (KSČM): Nezapomeňte, vstanou noví bojovníci!

Druhá vláda Andreje Babiše ještě nevznikla a už může zaniknout. Klíčová je teď pozice ministra zahraničí, o kterou má zájem Miroslav Poche z ČSSD. Hlas Hradu ale říká „NE“! A je víc než jisté, že Poche jako šéf české diplomacie nemá podporu ani ze strany komunistů, na jejichž hlasech bude celá vláda závislá. Jak si tu situaci užívá předseda KSČM Vojtěch Filip? Ptala se Zuzana Bubílková.
19.06.2018

Hrozí další zavírání lékáren, říká šéf lékárnické komory

Z českého venkova postupně mizí lékárny. Trend by se dal zastavit, pokud pojišťovny navýší lékárníkům platby. Své slovo dal i ministr zdravotnictví, a tak se očekává, že by ho měl dodržet. Zuzana Bubílková se na stav věcí vyptávala prezidenta České lékárnické komory Lubomíra Chudoby.
14.06.2018

Na Ligu mistrů zapomeňte, u nás hrajeme okresní přebor, říká starostka Drnovic

V době největší slávy se tam hrála první liga. Na zápas předkola Poháru UEFA tam přijel i slavný klub Mnichov 1860. Na opraveném stadionu sehrála zápas i česká fotbalová reprezentace. Řeč je o Drnovicích, vesnici, která přičichla k velkému fotbalu. Zašlé časy připomíná chátrající stadion, který dnes vlastní obec. Zuzana Bubílková proto zavolala starostce Zuzaně Hermanové, aby se zeptala, co bude dál.
13.06.2018

Daroval sto litrů krve. A tělo reaguje dobře, říká dlouholetý dárce.

Svět oslavuje dárce krve. Jejich svátek letos připadá na čtvrtek 14. června. Zuzana Bubílková našla pana Víta Antoše, který daroval krev celkem 265krát! Je to hodně, nebo stále málo?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.