Lucie stíhá Chinaski

Publikováno: 17.06.2018 06:45
Pravidelný nedělní sumář událostí na domácí hudební scéně se seznamem výročí dává dohromady mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.

Dobrý den, i dneska začneme Karlem Gottem. Jeho vánoční písnička „Už z hor zní zvon“ vznikla před 45 lety, vychází to na úterý.

Vzpomenout bychom měli na 75. narozeniny zpěvačky Heleny Blehárové. Začínala jako jazzová umělkyně, ale zpívala i soudobou taneční hudbu. Taky ve filmu: namátkou v „Písni pro Rudolfa III.“, nebo v „Dámě na kolejích“. Její písničky hraje naše bonusová stanice Český Impuls, kterou naladíte buď na www.impuls.cz, nebo na středních vlnách AM 981 kHz.

Á propos, abychom nezapomněli: zítra ráno přijde k Impulsovým Michal David a představí hymnu letošního Českého mejdanu. Bude to překvapení!

Pro jistotu ještě rychlá kontrola nejhranějších domácích písní. Premianty jsou znovu Chinaski. Tentokrát s nahrávkou „Potkal jsem Tě po letech“.

V závěsu máme novinku skupiny Lucie. S dlouho očekávaným titulem „Takhle tě mám rád“.

A to je všechno. Těším se za týden. Petr Vondráček.

 

24.06.2018

Mandrage mají další hit, David nazpíval hymnu

Do sumáře právě končícího týdne se dostali tři domácí hudební novinky. Jejich výčet připravil Petr Vondráček.
10.06.2018

Gott zpívá Ztraceného, David má další duet

Právě končící týden přinesl dvě domácí novinky. Přednost má nejslavnější domácí zpěvák.
03.06.2018

Jarek Nohavica oslaví 65

Tradiční seznam výročí a novinek připravuje do vysílání Impulsu mistr hudebních omáček, Petr Vondráček. Tento týden má však dovolenou, zastupuje ho Fanda bez bandy.
27.05.2018

Daniel Hůlka, padesátník

Stárneme všichni. Také Český slavík z roku 1998. Narozeniny s kulatým razítkem oslaví první červnový den.
20.05.2018

Dámy a pánové, Miki Volek!

Legenda českého rokenrolu by v pondělí oslavila narozeniny. A protože má náš kolega Petr Vondráček k žánru blízko, je k výročí nanejvýš povolaný.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.