Kněz nafackoval batoleti

Publikováno: 30.06.2018 06:45
Fackující kněz a 17letý kamioňák. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu

Podívali jsme se do Brna za mladíkem, který cestou z práce narazil na sexuchtivou paní. Zhruba 27ti letá žena mu nabídla erotické služby a muž s nadšením souhlasil. Páreček se proto vydal na klidnější místo a žena splnila to, co mladíkovi slíbila. Jenže ve chvíli, kdy se oblékali, tak se před nimi zjevil manžel této ženy. Mladíka donutil, aby za styk s jeho chotí zaplatil dva tisíce korun. Případ už řeší policie.

V Kníničkách na Brněnsku je muž, kterému sousedé neodpověděli na pozdrav. Agresivní podivín si to s nimi šel vyříkat se sekerou v ruce. Pokračuje policejní mluvčí Andrea Cejnková. "Vzal sekeru a vyhrožoval jim zabitím. Policistům také sdělil, že v domě má i znehodnocenou zbraň, samopal, který jim následně vydal. 65letý muž byl pod vlivem alkoholu, nadýchal přes 2,5 promile."

V Chomutově policisté zastavili náklaďák, který řídil teprve 17ti letý a navíc totálně opilý mladík. Klíčky od auta sebral svému otci a obhajoval se tím, že na sebe i ostatní účastníky silničního provozu dával pozor. Teď mu hrozí vězení.

Nakonec jsme se podívali až do Paříže za knězem, který nevydržel pláč malého dítěte. Třiaosmdesátiletý duchovní se zhruba dvouletého chlapce během křtu snažil uklidnit a nejprve mu pohrozil, že dokáže řvát víc než on. Kněz to ale nakonec nevydržel a dítěti vlepil facku. Vše může skončit až u soudu.

21.07.2018

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo. I takové byly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté, my se na ně zaměřujeme v dnešních Krimi Impulsech.
14.07.2018

Ukradené řízky a manžel na kapotě

Ukradené řízky a manžel na kapotě. I takové případy řešili v uplynulém týdnu policisté. My vám je přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
07.07.2018

Auto na sloupu a čokoláda v trenýrkách

Auto na sloupu a čokoláda v trenýrkách. I takové kuriózní případy řešili v uplynulém týdnu policisté...
23.06.2018

V Hornické ulici v Chomutově zavedla navigace řidiče na schody

Na Impulsu jsme se opět podívali do světa zmatených zločinců a dobrodruhů. Václav Komárek zjišťoval, jakými případy se v uplynulém týdnu zabývali policisté i hasiči
16.06.2018

Potřeboval hasicí přístroje, tak si je nakradl v paneláku

Policisté tento týden slavili úspěchy s rozkrýváním drogového podsvětí. Na Svitavsku zadrželi dealera, na Chrudimsku pěstitele marihuany a detektivové se také chlubili odhalením mezinárodního drogového gangu. Působil na čtyřech kontinentech. S dalším přehledem pozoruhodných krimi zpráv teď přichází reportér Tomáš Kabát.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.