Karel Gott má konečně Tu pravou! Přiznal to exkluzivně Rádiu Impuls.

Publikováno: 05.06.2018 08:41
Legendární zpěvák právě vydává nové album. Je na něm i písnička s názvem Ta pravá, kterou složil hudebník Marek Ztracený. Ta pravá měla premiéru v odpoledním vysílání Rádia Impuls, kde byl Karel Gott hostem na telefonu. Zpovídal ho Fanda Matějíček.

 

Karel Gott: Mám nové album! A nešil jsem ho horkou jehlou

 

Karel Gott konečně vydal Tu pravou! Jde o novou písničku, kterou pro českou legendu složil hudebník Marek Ztracený. Ta pravá měla premiéru v odpoledním vysílání Rádia Impuls, kde byl Karel Gott hostem na telefonu. Zpovídal ho Fanda Matějíček.

 

Dobré odpoledne!

Dobrý den.

Tak kdo koho oslovil, Marek Ztracený vás nebo vy jeho?

On oslovil mě. Asi ho nějak zaujaly okolnosti kolem mého života v poslední době. Zaujalo ho, jak jsem se z toho vykřesal a třeba myšlenka na to, kdo mně pomohl se z toho vykřesat. Ten námět ho navedl k tomu, že napsal píseň Ty jsi pro mě ta pravá, já tvůj muž. Vy jste pro mě ty pravé, já váš táta. Jsem pochopil, že život trochu chvátá, ale baví ho to čím dál víc.

Monice tady ve studiu z toho běhal mráz po zádech, když jsme to hráli…

Už máte nějaké zprávy, nějakou reakci?

Co byste čekal, samé pozitivní reakce tady máme!

Jo, to děkuju, to musím touto cestou poděkovat.

Po této písničce bude následovat nové album. Dá se o něm už teď něco říct?

Sdělím to velmi rád. Je to album pop-klasiky, tedy složené z písní, které jsem měl rád v minulosti, rád jsem je poslouchal a o kterých jsem vždycky uvažoval, že bych je někdy rád natočil či zařadil do repertoáru. A došlo k tomu vlastně až teď, proto to album vznikalo dlouho. Taková věc se nešije horkou jehlou.

A bude na tom albu něco neotřelého? Napadá mě například duet s Lucií Bílou…

Ne, ne, tentokrát to bude duet s Dashou, která u nás zpívá už osmnáct let. Začala jako vokalistka a potom postupně dostávala v mém programu nějakou sólovou píseň. Přitom jsme nikdy neměli žádný záznam a nikdy jsme nevydali nic na žádném nosiči. Vždycky jsme si říkali, že musíme spolu něco udělat. A tak jsme hledali a hledali a našli jsme píseň, která už dnes také patří ke klasice popu. V originále se jmenuje Somewhere out there, je to píseň z Disneyho pohádky a stala se světovým hitem.

Ano, nám bylo ctí zahrát vaši novinku Ta pravá od Marka Ztraceného. Přejeme, ať se jí daří stejně jako novému albu. Taky se těšíme na nový duet s Dashou a přejeme, ať se vydaří O2 aréna. Hodně zdraví, Karle!

Já vám děkuju za váš zájem, že jste zavolali. Vám i posluchačům přeju hodně štěstí a dobré muziky, která vás potěší. Na slyšenou!

 

 

 

11.07.2018

Jaroslav Dušek: Pasu se na pampeliškách a růžích

Herec Jaroslav Dušek přišel k Fandovi představit nový film Úsměvy smutných můžů, jejímž hlavním mediálním parterem je Rádio Impuls. Podívejte se na video.
27.06.2018

Václav Neckář: Věřím, že Kubišovu přemluvím!

Legendární zpěvák s bratrem Janem vysílal ve středu u Fandy a jeho bandy. Řeč přišla na Český mejdan s Impulsem, Jiřího Menzela i konec pěvecké kariéry Marty Kubišové.
07.06.2018

Elán na střeše: Vašo Patejdl má závrať

Legendární slovenská skupina oslaví padesátiny. Ještě před podzimním turné se představí 12. června na střeše Rádia Impuls.
05.06.2018

Roman Vojtek: Za roli Karla Dvořáka děkuji osudu

Herec a příležitostný zpěvák Roman Vojtek byl hostem u Fandy bandy. Jak probíhalo přijímací řízení do reklamy na banku a jak vzpomíná na svojí roli v populárním seriálu Vyprávěj? Podívejte se na video.
01.06.2018

Igor Timko: Dostali jsme nabídku, tak jsme šli do reklamy!

Igor Timko ze skupiny No Name u Fandy a bandy: o pánské kosmetice, největších hitech, doktorátu i dětech. Podívejte se na video!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.