Jarek Nohavica oslaví 65

Publikováno: 03.06.2018 06:45
Tradiční seznam výročí a novinek připravuje do vysílání Impulsu mistr hudebních omáček, Petr Vondráček. Tento týden má však dovolenou, zastupuje ho Fanda bez bandy.

Ano, dobrý den. Za dva dny to bude 35 let, co vyšel první velký hit Dalibora Jandy. Jde o písničku „Jahodový koktejl“.

Ten den přináší ještě jedno, a troufnu si říct, že větší hudební výročí. Vznikla totiž písnička „Lásko mě ubývá sil“, zpíval Pavel Bobek. V roce 1978, před 40 lety.

Petr Rajchert, který kdysi působil ve skupině Chinaski, bude mít 6. června 50. narozeniny! Připomeňte si jeho sólovou tvorbu.

O den později oslaví 65. narozeniny mimořádný umělec - Jarek Nohavica! Á propos: Těšíme se na jeho vystoupení na letošní Benátské s Impulsem.

Výročí bylo dost. Tak ještě jedna nová česká muzika, zpívá Marek Ztracený. Po skladbě „Léto 95“ reprezentuje jeho 5. album novinka nazvaná „Minulost“. Kousek si můžete poslechnout v audiozáznamu tohoto pořadu.

Markovi díky za novou českou muziku, vám za pozornost. Za týden znovu, s Petrem Vondráčkem.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

17.06.2018

Lucie stíhá Chinaski

Pravidelný nedělní sumář událostí na domácí hudební scéně se seznamem výročí dává dohromady mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
10.06.2018

Gott zpívá Ztraceného, David má další duet

Právě končící týden přinesl dvě domácí novinky. Přednost má nejslavnější domácí zpěvák.
27.05.2018

Daniel Hůlka, padesátník

Stárneme všichni. Také Český slavík z roku 1998. Narozeniny s kulatým razítkem oslaví první červnový den.
20.05.2018

Dámy a pánové, Miki Volek!

Legenda českého rokenrolu by v pondělí oslavila narozeniny. A protože má náš kolega Petr Vondráček k žánru blízko, je k výročí nanejvýš povolaný.
13.05.2018

Kryštof má další novinku, Olda Říha sedmdesátiny

Nadcházející týden bude na výročí bohatý. Ten předchozí přinesl navíc dvě silné písničky, takže je o čem psát. Českou muziku má pod palcem Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.