Komunistům nejde o odzbrojení, ale o ruskou převahu ve světě

Publikováno: 21.05.2018 08:50
Mají naši vojáci sloužit v misích? A proč jsou komunisté proti? Odpověď zná Zuzana Bubílková...

Mají naši vojáci sloužit v misích?

Mají. Tohle je pouze politický humbuk na zviditelnění komunistů, kteří mají pocit, že v porovnání s ČSSD pustili Babišovi žilou méně. A hlavně, komunistům nejde o všechny mise. Pouze o ty, které se týkají Ruska, Pobaltí a Ukrajiny, neboť fandí Putinovi.

Není pozitivní chtít snižovat vojenské napětí?

Komunisté nejsou žádní mírotvorci. A nikdy nebyli. V době Varšavské smlouvy se naši vojáci zúčastňovali společných cvičení. Můj manžel kvůli tomu nebyl u porodu. Naši vojáci byly s jednotkami Varšavské smlouvy v mnoha strategických zemích, včetně Afriky a Severní Koreje. A v 68. nás neobsadila jen světská armáda, ale armáda vojsk Varšavské smlouvy. Takže komunistům nejde o odzbrojení, ale o ruskou převahu ve světě.

Takže fandíte Trumpovi a jeho mocenské politice?

Já mám Trumpa zařazeného mezi politiky pod zkratkou DPH. Dokonalý psychiatrický hlavolam. Ovšem otázkou je, jak by vypadal svět, kdyby bylo NATO pasivní nebo se rozpustilo. Nevěřím v mírumilovnost Kima, nevěřím v lásku Alaha, nevěřím v klidný průběh řešení Izraelsko palestinské otázky, nevěřím v neexpanzi Ruska. Proto nevěřím ani komunistům, že jim jde o snížení napětí a ochranu životů našich dobrovolníků v misích.

Tak co chtějí?

Destabilizovat naše postavení v NATO a postupně nás zpět přivést pod Rusko. A to se nezlobte, to ať nad námi raději vlaje Trumpovo prořídlé háro, u kterého je jisté, že za pár let zmizí a nebudu ho muset uctívat jak Kimovo panděro nebo Putinův černý pás v karate navždy.

Vaše Zuzana Bubílková

24.05.2018

Vodákům bych alkohol nepovolila

Jak se líbí Zuzaně Bubílkové návrh Pirátů, aby byl vodákům povolen alkohol?
23.05.2018

Kajínka můžeme, ale nemusíme. Naštěstí.

Vrátila By Zuzana Bubílková Jiřího Kajínka do vězení? A co říká jeho fanynkám?
22.05.2018

Výmluvy Zuzany Bubílkové

Jaké výmluvy používá Zuzana Bubílková? A štve ji, když někdo chodí pozdě?
18.05.2018

My Prahu nedáme, radši ji zbouráme

Co vadí Zuzaně Bubílkové na postupech úřadů? A jaké zkušenosti má s magistrátem?
17.05.2018

Naši hokejisté by měli myslet i na to, že se musí vrátit domů

Kdo má v dnešním zápase chytat za český hokejový tým? A co by Zuzana Bubílková doporučila našim hokejistům?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.