Kdo vyhraje Turnaj večerníčků?

Publikováno: 16.05.2018 16:18
Hmm, dneska je to na internetu výživné. Média řeší nevyléčitelnou chorobu pražského lobbisty Janouška. A taky zaujala mračna, která se prý stahují nad ministryní obrany Šlechtovou. My jsme si ale posvítili na Krakonoše! Proč?

Tak si představte, že na profilu s názvem Nesestra je hlasování v rámci Turnaje večerníčků. Lidé ve finále mají dát hlas buď Maxipsu Fíkovi nebo Krkonošským pohádkám. Fík už v semifinále porazil Pata a Mata, Krkonošské pohádky s přehledem a hladce vyřadily Křemílka a Vochomůrku. Zajímavý souboj svedla ve skupině A Maková panenka s Vílou Amálkou. Panenka jí to nakonec natřela. Ve skupině C zcela pohořel Hajný Robátko, kterého naprosto nekompromisně odstřelil Loupežník Rumcajs. Byl to v podstatě debakl 11:89 procentům. Překvapením Turnaje večerníčků je neúspěch Macha a Šebestové a Včelích medvídků.

Teď se na twitteru provalilo něcio nelichotivého na účet Krakonoše a neposlouchá se to dobře… Hrdina Krkonošských pohádek čelí na účtu Nesestra těžkým obviněním… Opilý prý močil na pomník Hanče a Vrbaty. Jako těžký kuřák údajně kouřil i v lese. Přes hřebeny měl převádět migranty. Krakonoš se měl taky spojit s notorickou udavačkou s krycím jménem Sojka. Vypadá to ale, že ani takový kalibr neovlivní mínění hlasujících: Krakonoš ve finále Turnaje večerníčků poráží poměrem 53:47 Maxipsa Fíka. Tomu mělo přitížit obvinění ze spojení se s čapím hnízdem. V jednom díle si to Fík skutečně fičí v autě s čápy na hlavě. A to je možná příčina porážky…

22.05.2018

Pozor na aplikaci, která může způsobit rozvrat v partnerství nebo rodině!

Kdysi se říkalo „Bacha na Karla Vlacha“. Dnes si raději dávejte bacha na jednu povedenou aplikaci, která klidně může způsobit rozvrat v partnerství nebo v rodině. Oč jde?
21.05.2018

Svatba britského prince Harryho vyvolala přestřelku v Čechách

Svatba britského prince Harryho vyvolala nečekanou přestřelku u nás, v České republice. Může za to facebooková poznámka jednoho člena ODS...
17.05.2018

Naši v bílém nastoupili do hokejového čtvrtfinále proti Američanům

Před chvilkou to vypuklo! Naši v bílém nastoupili do hokejového čtvrtfinále proti Američanům. Už je vyřešená i otázka brankáře… Chytá! A je to Francouz! Co na to Facebooky a Twittery?
15.05.2018

Naše hokejisty čekají ve čtvrtfinále mistrovství světa Spojené státy

Zase ta Amerika! Naše hokejisty čekají ve čtvrtfinále mistrovství světa Spojené státy. Nejdůležitější zápas turnaje se hraje ve čtvrtek. A fanoušci na sítích zase lamentují, proč zrovna Američané...
14.05.2018

Ministryně obrany vzdala hold pudlovi!

Ministryně obrany vzdala hold neznámému pudlovi! On je to vlastně její osobní pudl, kterého vyfotila na hrobu neznámého vojína v Praze. Karla Šlechtová zveřejnila snímek na instagramu a teď se za to omlouvá. Co na to říkají sociální sítě?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.