Kdo vyhraje Turnaj večerníčků?

Publikováno: 16.05.2018 16:18
Hmm, dneska je to na internetu výživné. Média řeší nevyléčitelnou chorobu pražského lobbisty Janouška. A taky zaujala mračna, která se prý stahují nad ministryní obrany Šlechtovou. My jsme si ale posvítili na Krakonoše! Proč?

Tak si představte, že na profilu s názvem Nesestra je hlasování v rámci Turnaje večerníčků. Lidé ve finále mají dát hlas buď Maxipsu Fíkovi nebo Krkonošským pohádkám. Fík už v semifinále porazil Pata a Mata, Krkonošské pohádky s přehledem a hladce vyřadily Křemílka a Vochomůrku. Zajímavý souboj svedla ve skupině A Maková panenka s Vílou Amálkou. Panenka jí to nakonec natřela. Ve skupině C zcela pohořel Hajný Robátko, kterého naprosto nekompromisně odstřelil Loupežník Rumcajs. Byl to v podstatě debakl 11:89 procentům. Překvapením Turnaje večerníčků je neúspěch Macha a Šebestové a Včelích medvídků.

Teď se na twitteru provalilo něcio nelichotivého na účet Krakonoše a neposlouchá se to dobře… Hrdina Krkonošských pohádek čelí na účtu Nesestra těžkým obviněním… Opilý prý močil na pomník Hanče a Vrbaty. Jako těžký kuřák údajně kouřil i v lese. Přes hřebeny měl převádět migranty. Krakonoš se měl taky spojit s notorickou udavačkou s krycím jménem Sojka. Vypadá to ale, že ani takový kalibr neovlivní mínění hlasujících: Krakonoš ve finále Turnaje večerníčků poráží poměrem 53:47 Maxipsa Fíka. Tomu mělo přitížit obvinění ze spojení se s čapím hnízdem. V jednom díle si to Fík skutečně fičí v autě s čápy na hlavě. A to je možná příčina porážky…

23.05.2018

Dánové vynalezli kalhotky, které se nemusí prát!

Tak na to jsme čekali! Dánové vynalezli kalhotky, které se nemusí prát. Pohlcují pachy a jsou šetrnější k životnímu prostředí. Co si o nich myslí lidé na síti?
22.05.2018

Pozor na aplikaci, která může způsobit rozvrat v partnerství nebo rodině!

Kdysi se říkalo „Bacha na Karla Vlacha“. Dnes si raději dávejte bacha na jednu povedenou aplikaci, která klidně může způsobit rozvrat v partnerství nebo v rodině. Oč jde?
21.05.2018

Svatba britského prince Harryho vyvolala přestřelku v Čechách

Svatba britského prince Harryho vyvolala nečekanou přestřelku u nás, v České republice. Může za to facebooková poznámka jednoho člena ODS...
17.05.2018

Naši v bílém nastoupili do hokejového čtvrtfinále proti Američanům

Před chvilkou to vypuklo! Naši v bílém nastoupili do hokejového čtvrtfinále proti Američanům. Už je vyřešená i otázka brankáře… Chytá! A je to Francouz! Co na to Facebooky a Twittery?
15.05.2018

Naše hokejisty čekají ve čtvrtfinále mistrovství světa Spojené státy

Zase ta Amerika! Naše hokejisty čekají ve čtvrtfinále mistrovství světa Spojené státy. Nejdůležitější zápas turnaje se hraje ve čtvrtek. A fanoušci na sítích zase lamentují, proč zrovna Američané...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.