Eláni zahrají na střeše Rádia Impuls

Publikováno: 28.05.2018 07:00
Pokořili newyorskou Carnegie Hall, vyprodali pražskou Letnou a teď míří na střechu Rádia Impuls.

Dámy a pánové, skupina Elán! Čtyřnásobní Zlatí slavící slaví 50 let existence. Po novinkové nahrávce „Ľúbim ťa“ vyjde kapele na podzim také úplně nové album. A co by to bylo za oslavy, kdyby nebyly spojeny s velkolepým turné po největších českých a slovenských halách? Jeho vrchol plánuje parta kolem charismatického Jožo Ráže na prosinec, do pražské O2 arény.

Z pohledu nejposlouchanějšího rádia v Česku je však pikantnější začátek koncertní šňůry: Elán ji začne netradičním vystoupením na netradičním místě - na střeše Rádia Impuls. Akustický Živáááák vysíláme v přímém přenosu, v úterý 12. června od 20:00 na Impulsu. U toho nesmíte chybět.

Projděte si s námi kus padesátileté historie Elánů:

 

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.