Přes dva roky abstinuji, říká Richard Müller

Publikováno: 15.03.2018 16:27
Interpret hitů jako Štěstí je krásná věc nebo Po schodoch vystoupí na letošním Českém mejdanu s Impulsem. Ve středu přišel k Fandovi a bandě představit novou písničku.
20.03.2018

Složili jsme jarní píseň. Kolektivně!

Dneska byla Písňová linka postavena na zadání Petra Vondráčka. Chtěl skladbu s těmito slovy: jaro – krůta – traktor. Posluchač Adolf z toho udělal text a Voxel zhudebnil. Prostě kolektivní práce!
19.03.2018

Písnička pro Josefa

V pondělí 19. března složil Voxel písničku pro všechny oslavence. Ke jménu „Josef“ přidal další dvě slova – „papuče“ a „tank“ - posluchač Lukáš. A že prý ve stylu country. Poslechněte si výsledek.
12.03.2018

Písnička na pondělí: Co já vím

V pondělí od vás dostal Voxel jasný vzkaz: reggae se nám líbilo, chceme ho znovu. Tentokrát se slovy blecha, rendlík, mucholapka. Uff, byla to fuška! Výsledek se dostavil po hodině.
09.03.2018

Písnička k MDŽ, den poté

Písňový linkař Voxel složil v pátek další rychlopíseň. Na našem facebooku si jí vyžádala Isabela, chtěla tato slova: sláma, dálnice, okapy. V 16:40 jsme skladbu zadali, v 17:24 už zněla éterem. I když si Voxel trochu vypomohl vlastním hitem „V naší ulici“.
07.03.2018

Dalibor Janda: Většina muzikantů si furt stěžuje

Trojnásobný Zlatý slavík chystá oslavu 65. narozenin, vydává dvojalbum a zahradničí. Ve středu byl Dalibor hostem vysílání Fandy a jeho české bandy.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.