Písnička na pondělí: Co já vím

Publikováno: 12.03.2018 17:00
V pondělí od vás dostal Voxel jasný vzkaz: reggae se nám líbilo, chceme ho znovu. Tentokrát se slovy blecha, rendlík, mucholapka. Uff, byla to fuška! Výsledek se dostavil po hodině.

Zdroj perexového obrázku: Oficiální Facebook Voxel (Václav Lebeda)

21.03.2018

Léčba? Uteče to strašně rychle, říká Anna K

Přesně před rokem představila u Fandy a bandy nové album. Krátce poté se bohužel musela znovu pustit do boje se zákeřnou nemocí. Ale zdá se, že už je zase dobře.
20.03.2018

Složili jsme jarní píseň. Kolektivně!

Dneska byla Písňová linka postavena na zadání Petra Vondráčka. Chtěl skladbu s těmito slovy: jaro – krůta – traktor. Posluchač Adolf z toho udělal text a Voxel zhudebnil. Prostě kolektivní práce!
19.03.2018

Písnička pro Josefa

V pondělí 19. března složil Voxel písničku pro všechny oslavence. Ke jménu „Josef“ přidal další dvě slova – „papuče“ a „tank“ - posluchač Lukáš. A že prý ve stylu country. Poslechněte si výsledek.
15.03.2018

Přes dva roky abstinuji, říká Richard Müller

Interpret hitů jako Štěstí je krásná věc nebo Po schodoch vystoupí na letošním Českém mejdanu s Impulsem. Ve středu přišel k Fandovi a bandě představit novou písničku.
09.03.2018

Písnička k MDŽ, den poté

Písňový linkař Voxel složil v pátek další rychlopíseň. Na našem facebooku si jí vyžádala Isabela, chtěla tato slova: sláma, dálnice, okapy. V 16:40 jsme skladbu zadali, v 17:24 už zněla éterem. I když si Voxel trochu vypomohl vlastním hitem „V naší ulici“.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.