Nový prezident způsobil poprask na inauguračním projevu!

Publikováno: 08.03.2018 15:49
Nový prezident způsobil poprask na inauguračním projevu! No, nový… Staronový Miloš Zeman. Během slavnostního proslovu urazil novináře z takzvaných Bakalových médií a také Českou televizi. Ještě během přímého přenosu jsem zachytili první reakce na sociálních sítích...

Vlastně jsme to očekávali. Miloš Zeman se v projevu vymezil vůči podnikání Zdeňka Bakaly, vůči médiím z vydavatelství Economia a také opět napadl Českou televizi. To všechno vyvolalo okamžitou reakci. Ze slavnosti ve Vladislavském sále Pražského hradu začali odcházet politici: Miroslava Němcová z ODS, dále poslanci z TOP 09 Feri či Kalousek, lidovec Jurečka a další. "Pan prezident bohužel nepřekvapil," tvítoval při odchodu Marian Jurečka. "Útok na politiky nevhodný, na nezávislá média neslušný," reaguje na prezidenta mladý poslanec Feri.

Na sítích se dokonce objevilo poděkování Miroslavě Němcové, že její odchod ze sálu byl nejlepším dárkem k dnešnímu MDŽ. Taky se rozjelo pátrání, co je web ihlas.cz. Miloš Zeman se na něj totiž odvolával ke konci projevu. Jan Tvrdoň z webu Demagog.cz vyvěsil na twitter podezření, že to je varianta tak abych dokouřil tu pohanku. Původně myšleno dokončil pohádku. Dnes možná zkomolenina názvu iRozhlas.cz. V diskuzi se to ale vysvětlilo. Web ihlas.cz skutečně existuje, hlava státu ho citovala, protože je na něm anketa „Kdy zemře prezident Miloš Zeman“. A když si adresu rozklikneme, tak… se objeví hláška: Omlouváme se, obrovský zájem o naše stránky způsobil dočasný výpadek. Brzy budeme zpět. Váš ihlas.cz. Mimochodem, prezident Zeman slíbil, že tady bude do devadesáti!

Zdroj obrázku: MAFRA

12.03.2018

Osudovými čísly fotbalového brankáře Petra Čecha je číslo 200!

Osudovými čísly fotbalového brankáře Petra Čecha jsou dvě nuly a dvojka! Petr Čech se stal držitelem neuvěřitelného rekordu s dvěma stovkami vychytaných nul v anglické Premiere League. Nikdo jiný to ještě nedokázal! Sociální sítě jsou toho plné...
09.03.2018

Slováci se sešli v Sydney, kde vyjádřili nespokojenost s tím, co se děje v jejich domovině

Dobré odpoledne, ano, Slováci se sešli v Sydney, kde vyjádřili nespokojenost s tím, co se děje v jejich domovině. Podle nich je vražda dvou mladých lidí ohavný čin, píše mimo jiné web Aktuality.sk, kde mimochodem pracoval novinář Ján Kuciak.
07.03.2018

Den karafiátů je tady!

Je to tady, jdeme nakupovat karafiáty! To byl v minulosti symbol Mezinárodního dne žen, který si zítra připomínáme. Dnes ale frčí jiné květiny a zkratka MDŽ tak má odlišný nádech. Jak tento svátek vnímá síť?
06.03.2018

Éra nalepovacích dálničních známek může brzy skončit!

Éra nalepovacích dálničních známek může brzy skončit! Po roce 2020 si zřejmě budeme pořizovat elektronické kupóny. Vyplývá to z novely silničního zákona, kterou připravuje ministerstvo dopravy. Co na to síť?
05.03.2018

Opustí Stramaccioni Spartu?

Teď mluvíme o někom, jehož jméno dnes opravdu nesmíme vyslovit! Je to trenér fotbalové Sparty Stramaccioni. Nikdo nechce potvrdit, jestli Spartu opouští nebo ne! Takže ten vyhazov celý den záhadně visí ve vzduchu a na sociálních sítích…
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.