Největší láska Zuzany Bubílkové

Publikováno: 08.03.2018 08:50
Kde Zuzana Bubílková poprvé viděla svoji největší lásku? A jak to s ní skončilo?

Kde jste poprvé viděla svou největší lásku?

Dělala jsem v té době v Zákrutě a poslali mě na kongres o bezpečnosti silničního provozu. A tam jsem ho uviděla. Právě přednášel. Pracoval na Severomoravském Krajském národním výboru a já jsem měla pocit, že se dívám na herce Alda. Černý, vysoký, s pohledem ironického romantika.

Myslíte Aldu z MASHe?

Ano, ale tehdy ještě MASH nebyl. Viděla jsem s ním romantický film, jak se se svou láskou každý rok ve stejný den na stejném místě setkávali, aby spolu prožili romantickou noc a pak se vrátili k rodinám. Hned jsem si s ním domluvila rozhovor. No a pak to šlo rychle. Nebylo sice MDŽ, ale přinesl mi na pokoj kytku zrovna, když jsem byla ve vaně. Ráno jsem mu řekla to o tom Aldovi a on prohlásil: „Tak za rok na stejném místě?“ Potkali jsme se už za týden.

Jak to skončilo?

Rozjíždělo se to skvěle. Rozváděl se, hledal si místo v Bratislavě, plánovali jsme syna. Pak ale ten jeho z prvního manželství vážně onemocněl. Začal hodně pít a jednou, když jsme spolu byli na nějakém jednání, za ním přijel kamarád z Brna. Zase černý s mandlovýma očima. Ten můj se opil a ten mandlový mi ho pomáhal odvést napokoj. Až ráno zjistil, že tam nejsem. A já jsem začala jezdit do Brna. Vyklubal se z toho můj manžel. Teď už také bývalý.

Setkáváte se s mandlovým?

Ne. Asi před rokem se mi ozval přes facebook. Chtěl se sejít. Požádala jsem ho o fotku. Poslal tu, kde jsme ještě spolu s právě narozeným synem. Vytryskly mi slzy a řekla jsem si, že si tento moment nechci kazit realitou. A schůzku jsem zrušila.

Vaše Zuzana Bubílková

14.03.2018

Zuzana Bubílková byla šprtka ze strachu

Dopisovala Zuzana Bubílková domácí úkoly před hodinou? A v jakém předmětu měla problémy?
13.03.2018

S přezdívkou Bubu zažívám mnoho legrace

Jak přezdívali Zuzanu Bubílkovou na základce? A jak vlastně vznikla známá přezdívka Bubu?
12.03.2018

Každý politik u moci se snaží upravit demokracii tak jak se mu to hodí

Potřebujeme silného prezidenta Putinovského typu? A jak je to s bojem o svobodu České televize? Odpověď zná Zuzana Bubílková.
09.03.2018

V jakém okrese by nechtěla Zuzana Bubílková bydlet?

Dnes nás zajímalo, v jakém okrese by nechtěla naše ranní komentátorka bydlet a jak je to dlouho, co si naposledy měnila občanku...
07.03.2018

Delší dovolená pro nekuřáky?

Sleduje Zuzana Bubílková, kolik cigaret kolegové v práci prokouří a měli by mít nekuřáci delší dovolenou?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.