Dalibor Janda: Většina muzikantů si furt stěžuje

Publikováno: 07.03.2018 16:28
Trojnásobný Zlatý slavík chystá oslavu 65. narozenin, vydává dvojalbum a zahradničí. Ve středu byl Dalibor hostem vysílání Fandy a jeho české bandy.
15.03.2018

Přes dva roky abstinuji, říká Richard Müller

Interpret hitů jako Štěstí je krásná věc nebo Po schodoch vystoupí na letošním Českém mejdanu s Impulsem. Ve středu přišel k Fandovi a bandě představit novou písničku.
12.03.2018

Písnička na pondělí: Co já vím

V pondělí od vás dostal Voxel jasný vzkaz: reggae se nám líbilo, chceme ho znovu. Tentokrát se slovy blecha, rendlík, mucholapka. Uff, byla to fuška! Výsledek se dostavil po hodině.
09.03.2018

Písnička k MDŽ, den poté

Písňový linkař Voxel složil v pátek další rychlopíseň. Na našem facebooku si jí vyžádala Isabela, chtěla tato slova: sláma, dálnice, okapy. V 16:40 jsme skladbu zadali, v 17:24 už zněla éterem. I když si Voxel trochu vypomohl vlastním hitem „V naší ulici“.
06.03.2018

Písnička o věcech, které nepotřebuji

V úterý se k Voxelovi dostalo toto zadání: Chci folk se slovy vemeno – helma – lovečák. Trvalo to slabou hodinku a tohle je výsledek.
01.03.2018

Písnička pro Jakuba a Zuzanu

Napsal nám posluchač Jakub Lev. Že prý mají se Zuzankou před svatbou a moc rádi by, kdyby jim Voxel k tomu velkému dni složil písničku. Pěkný popík se slovy svatba, Zuzanka, láska. Staniž se, za 39 minut!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.