Vychází návykový román Moskva

Publikováno: 14.02.2018 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme politický thriller spisovatele Jacka Grimwooda - Moskva.

Několikanásobný držitel prestižních literárních cen, britský spisovatel Jack Grimwood, přichází do českých knihkupectví. Kniha Moskva je vysoce inteligentní politický thriller, který se odehrává přímo v temném srdci komunistického režimu v období studené války. Na Rudém náměstí je nalezeno tělo mladého muže. V zápětí zmizí dcera britského velvyslance. Pátráním je pověřen major vojenské tajné služby, jenže poslední, co mohou Sověti potřebovat, je cizí agent v jejich rajonu. První vražda byla jen varováním.

Thriller Moskva pořídíte u svého knihkupce nebo na albatrosmedia.cz.

 

21.03.2018

Moderátor Jan Kraus vydává knihu!

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu známého moderátora Jan Kraus: Můj soukromý buzynes. Jak je na tom s obchodováním sám Jan Kraus a jaký příběh odhaluje?
14.03.2018

Začíná souboj plný lží a manipulace

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme nový psychologický thriller Přítelkyně...
07.03.2018

Vychází nový tragikomický román Nazdar, vitamíne

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme nový tragikomický román Nazdar, vitamíne. Jak se třicetiletá Ruth popere se zásadními změnami ve svém životě?
28.02.2018

Vychází nová kniha pro filmové fajnšmekry

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme výpravnou publikaci mapující tvůrčí principy legendy kinematografie Jana Švankmajera.
21.02.2018

Právě vychází mrazivý román Noc

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme nový mrazivý román od mistra francouzského thrilleru Noc.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.