Rádio Impuls má svého hrdinu!

Publikováno: 09.02.2018 16:20
Rádio Impuls má svého hrdinu! Je to Zuřivý reportér Aleš Růžička, který dnes završil svůj adrenalinový týden. Představte si, že v minus dvou stupních Celsia přeplaval Vltavu!

Klobouk dolů, Aleš má za sebou pět extrémních disciplín: skoky na lyžích, sjíždění divoké řeky, Jizerskou padesátku, prudký sjezd na snowboardu a dnes to nejtěžší – plavání ve Vltavě… Však také během živého vysílání získal stovky lajků na našem facebooku. Posluchačka Ivana píše, že je Aleš frajer. Jí by prý úplně všechno umrzlo. Pan Roman zmrzlému Alešovi už ráno poradil, že má rychle sednout do auta a pak si dát panáka… Slivovice dodá tepla více.

Komentářů na facebooku je opravdu hodně. "Aleši, jdi se převlíknout." Anebo: "Hrdina, machr, šikula, borec." Ledoborec na konec bychom mohli dodat. Anebo taky námět na nový film Dědek z ledu, čteme v jednom komentáři. Ještě doplníme, že si extrémních výkonů všiml i zpravodajský web iDNES.cz. Na stránce Xman je celý článek i s videem pod titulkem Reportér Rádia Impuls sjel divokou řeku a rozrážel ledy na Vltavě. Jinak všechna videa z celého adrenalinového týdne jsou na webu www.impuls.cz i na našem facebooku.

 

14.02.2018

Bratři Slováci slaví!

Bratři Slováci freneticky slaví! V olympijském hokeji porazili tým, jehož jméno nesmíme vyslovit. Ale všichni vědí, že to jsou Rusové. Sociální sítě už reagují...
13.02.2018

Sociální sítě mají novou hvězdu!

Sociální sítě mají novou hvězdu! Jde o 17 letou americkou snowboardistku, která vybojovala zlato na olympiádě v Jižní Koreji. A její příběh je opravdu inspirativní...
12.02.2018

Českou branku bude jako jednička opět hájit Francouz!

To je ale překvapení, českou branku bude jako jednička opět hájit Francouz! Mluvíme o našich hokejistech, kteří se chystají na olympijský turnaj.
08.02.2018

Má střídání letního a zimní času utrum?

Má střídání letního a zimní času utrum? Uvidíme! Evropský parlament k tomu každopádně udělal jeden krok. Na twitteru to oznámil europoslanec Pavel Svoboda, který je v čele boje proti střídání času...
06.02.2018

Rosický je přesvědčený, že se Sparta na jaře vzpamatuje

Fotbalová hvězda promluvila! Tomáš Rosický dal první velký rozhovor po ukončení své parádní kariéry. A jako pravověrný sparťan věří, že se jeho klub na jaře vzpamatuje a všem ukáže, zač je toho loket. Co na to lidé na síti?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.