Rada milionářky: Přihlašujte se a buďte trpěliví!

Publikováno: 22.02.2018 08:30
Paní Hana Šobotníková je šťastnou výherkyní jednoho milionu ve hře Haló, tady Impulsovi. Jak se jí změnil život? V ranním rozhovoru vyzvídal Honza Daněk.

Dobré ráno, milionová výhra přišla zrovna v momentě, kdy jste ležela v nemocnici po operaci kolena. Úplně si na ten moment vzpomínám, když jsme Vám volali. Už jste zdravá?

Teď momentálně jsem v Lázních Kundraticích, včera jsem nastupovala na celý měsíc.

Tak vám hlavně přejeme brzké uzdravení. Paní Šobotníková, jak vám peníze od Impulsových pomohly? Vy jste si část výhry nechala uloženou v České mincovně…

No, rozhodně pomohly. Určitě pomohly i dětem, které je využijí. A my jsme si je tam zatím s manželem nechali uložené na pozdější dobu, protože jsem teď nemocná.

A už víte, co s penězi uděláte?

Později, až budu vyléčená, bychom si chtěli koupit nové, pohodlnější auto. Ale asi je to ještě na dlouhou dobu.

Tomu rozumím. Výhry ve hře Haló, tady Impulsovi se už brzy dočkají i další posluchači. Můžete jim třeba poradit, jak na to?

Co nejvíc se asi přihlašovat, protože to mi pomohlo, že jsem byla doma a měla jsem na to čas. A taky aby byli trpěliví a čekali, jestli náhodou se na ně to štěstí neusměje.

Tolik výherkyně milionu korun ve hře Haló, tady Impulsovi Hana Šobotníková. Přejeme vám hlavně zdraví a štěstí!

 

28.02.2018

Tomio Okamura /SPD/: Referendum chceme, uděláme kompromisy

Zákon o obecném referendu je zatím u ledu. A to nesouvisí se současnou vlnou mrazů. Poslanci v úterý konstatovali, že návrh zákona od SPD je nebezpečný, proto jeho projednávání odložili. Teď mají čas na projednávání v zákulisí. Zuzana Bubílková zavolala ze studia předkladateli zákona Tomiu Okamurovi.
27.02.2018

Stánkařka v mrazu: Chrání mě tlusté ponožky a velké boty

Česko sevřely další mrazy. Padaly i teplotní rekordy, v Bedřichově na Nové Louce naměřili skoro 25 stupňů pod nulou. Minus dvacet stupňů a níž hlásily i stanice v Šindelové na Sokolovsku, na Luční Boudě i v Králíkách na Orlickoústecku. Zuzana Bubílková se proto teple oblékla a vydala se do tržnice v pražských Holešovicích. I stánkaři totiž mrznou…
26.02.2018

Pražský bezdomovec: Zkuste se teď vykoupat ve Vltavě

Česko sevřely mrazy, které přicházejí z východu. Teploty klesly hluboko pod nulu, což ještě několik dní potrvá. Zuzana Bubílková se proto vydala do terénu, aby zjistila, jak přežívají lidé, kteří jsou v tomto chladném počasí v ohrožení. Bezdomovci…
21.02.2018

Zlatý olympionik Jiří Šlégr: Z Francouze roste nový Hašek!

Čeští hokejisté postoupili do semifinále olympijského turnaje v Jižní Koreji. V klíčovém zápase porazili USA 3:2 po samostatných nájezdech a v utkání o finále je čeká silné Rusko (v Koreji označované jako Olympijští sportovci z Ruska). Semifinále se hraje už v pátek 23.2. Utkání s Američany hodnotil v ranním rozhovoru se Zuzanou Bubílkovou zlatý medailista z Nagana 1998 Jiří Šlégr.
20.02.2018

Klimatolog Václav Cílek: Máme problém. Chronické sucho se bude vracet!

Sníh se stává vzácností, zimy jsou mírné, léto horké a suché. Zuzana Bubílková se v úterý ptala klimatologa Václava Cílka, kde jsou příčiny těchto jevů a jestli s tím můžeme něco dělat.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.