Ráááádio Impuls je stále nejposlouchanější!

Publikováno: 07.02.2018 11:22
Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za III. a IV. čtvrtletí roku 2017, které již dvanáct let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, obhájilo Rádio Impuls prvenství v poslechovosti rádií českého rozhlasového éteru a stále se drží na milionu posluchačů denně. Ve všech hlavních hodnocených kritériích opět potvrdilo pozici absolutní jedničky.

„Letos Rádio Impuls slaví nejen své devatenácté narozeniny, ale oslavujeme i dvanáctiletou nepřekonatelnost v poslechovosti rádií českého rozhlasového éteru. V minulém roce jsme opět dokázali pro naše posluchače připravit bohatý a vyvážený program, který je kombinací kvalitního zpravodajství, vysoce aktuálních dopravních informací a nevzdali jsme se ani významné podpory české hudby. Přidali jsme další ročník velice úspěšného koncertu hvězd Český mejdan s Impulsem, stali se titulárními partnery jednoho z nejlepších festivalů v zemi - Benátské s Impulsem, natáčíme netradiční Živááááky - koncerty v klubu Doupě (například Vojtěch Dyk, Pavel Šporcl). Navíc jsme přivítali skupinu Chinaski na střeše našeho rádia a živě jejich koncert přenášeli do éteru. Stále hledáme nové možnosti, jak potěšit naše posluchače a jejich milionová přízeň je pro mě důkazem, že se nám to daří,“ řekl k dlouhodobě dominantní pozici Rádia Impuls jeho generální ředitel Jiří Hrabák.

Konkrétní čísla jsou: 1.932.000 posluchačů týdně, 1.028.000 posluchačů denně a 13,0 % podíl z celkového rozhlasového trhu,což je největší podíl od roku 2010 a potvrzení pozitivního vývoje Radia Impuls!

Pražské rádio RockZone 105,9 ladí týdně 69.000 správných rockerů a bonusový program Českého Impulsu přináší pohodu na vlnách pozitivní nostalgie pro 13.000 posluchačů.

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.