Zuzaně Bubílkové chybí igelitové tašky

Publikováno: 03.01.2018 08:50
Od Nového roku už v obchodech igelitovou tašku zdarma nedostaneme, a tak náš zajímalo, jak se na tuto změnu dívá Zuzana Bubílková.

Také se vám doma hromadí igelitové tašky?

Ne, nehromadí. Spíše mi v poslední době chybí. Ty papírové jako jejich ekologická náhrada mě neberou, tak jsem si uháčkovala síťovky. Igelitky bych uvítala. Trochu se stydím, ale nedávno někdo vyhodil celou haldu nepoužitých igelitek do krabice, kterou máme u schránek na reklamní letáky a já jsem si je v noci, když na chodbě nikdo nebyl, odnesla.

Proboha, proč? Co s nimi děláte?

Jednak v nich skladuji všechno na mou kreativní činnost, protože papírové tašky se po pár přehrabování trhají a jednak igelitky stříhám na úzké pásky a pak z nich technikou kumihimo splétám letní náramky. Jsou barevné, můžete je nosit i do vody a hlavně, každý kouká, z čeho jsou, takže upoutají pozornost víc než drahé značkové.

Měla jste za komunistů frajerskou západní igelitku?

Máme sestřenici v Hamburku a jednou nám komunisti dovolili ji navštívit. Pracovala v rejdařské společnosti a jezdila často lodí do Afriky. Pamatuji si, jak se smíchy zajikala, když vyprávěla, jak v Kapském městě chtěli malým černouškům udělat radost, tak jim přinesly plné igelitky pomerančů a banánů. Ti ovoce vysypaly a porvali se o pytlíky. No a já jsem si v duchu říkala – probůh mě ta igelitka také bere víc než to, cos v ní přinesla.

Co uděláte, když vám igelitky jako levný výrobní materiál zmizely?

Pokusím se vymyslet něco z nedopalků. Těch je všude plno a navěky zadarmo.

Vaše Zuzana Bubílková

 

Zdroj obrázku: MAFRA

09.01.2018

Vybrat čepici, která ze zralé ženy neudělá babku, blbečka nebo Marfušu, je kumšt

Počasí posledních dní rozhodně není zimní, a tak nás zajímalo, jestli Zuzana Bubílková odložila zimní věci do skříně a jestli nosí čepice.
08.01.2018

Zuzana Bubílková přizpůsobuje rychlost povaze svých řidičských schopností

Předjíždíte? A umíte si vyměnit píchnou pneumatiku? To byly dnešní otázky nejen pro naše posluchače, ale také pro Zuzanu Bubílkovou.
05.01.2018

Elektronická komunikace s úřady? Komunistům by stoupy preference!

Měli bychom s úřady komunikovat už jen elektronicky? A co milé úřednice, existují? To byly dnešní otázky nejen pro naše posluchače, ale i pro Zuzanu Bubílkovou.
04.01.2018

Po Ovčáčkovi stéká všechno Zemanovo máslo

Měl by se Jiří Ovčáček stát prezidentem? A proč zastupuje Zemana v prezidentských debatách? To byly dnešní otázky pro Zuzanu Bubílkovou.
02.01.2018

Spáchat sebevraždu? Jedině čokoládou!

Jak Zuzana Bubílková obědvá a jak je na tom s přípravou jídla?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.