Vychází nový špionážní thriller Specialistka

Publikováno: 03.01.2018 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou knihu autorky bestsellerové ságy Stmívání - Specialistka.

Pracovala pro tajnou vládní jednotku jako výslechová specialistka. Ví toho ale příliš a pro oddělení se stala rizikem, které je potřeba zastavit. Bez varování začíná lov, kde je ona kořistí. Nikde nezůstává dlouho, mění jména a podoby. Nezbyl jí nikdo, komu by mohla věřit. Chce-li vést normální život, musí splnit poslední úkol.

Špionážní thriller Specialistka od autorky bestsellerové ságy Stmívání koupíte u svého knihkupce nebo na albatrosmedia.cz.

 

17.01.2018

Naučte se vychutnat si radosti života

Vychází nová kniha Lagom, která vás naučí vychutnávat si radosti života bez zbytečného přepychu.
10.01.2018

Kecy, kecy, kecičky aneb o životě Karin Babinské a Richarda Krajča

Právě vychází nová kniha Karin Babinské s glosami Richarda Krajča. Přečtěte si o jejich radostech i starostech všedních dní...
27.12.2017

Vychází jediná schválená biografie Paula McCartneyho

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu Paul McCartney - Biografie, která je jedinou, kterou hudební legenda schválila.
20.12.2017

Za zavřenými dveřmi byla za socialismu docela legrace

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou knihu Jana Nejedlého a Jakuba Šofara Po práci legraci. Připomeňte si dobu socialismu na anekdotách, hádankách, parodiích a posměšcích.
13.12.2017

Jo Nesbø vydává novou dobrodružnou knihu pro děti

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme pátý díl oblíbené dětské knižní série o doktoru Proctorovi s názvem Zachrání doktor Proktor Vánoce? Autorem je světoznámý spisovatel Jo Nesbø.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.