Vychází nový špionážní thriller Specialistka

Publikováno: 03.01.2018 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou knihu autorky bestsellerové ságy Stmívání - Specialistka.

Pracovala pro tajnou vládní jednotku jako výslechová specialistka. Ví toho ale příliš a pro oddělení se stala rizikem, které je potřeba zastavit. Bez varování začíná lov, kde je ona kořistí. Nikde nezůstává dlouho, mění jména a podoby. Nezbyl jí nikdo, komu by mohla věřit. Chce-li vést normální život, musí splnit poslední úkol.

Špionážní thriller Specialistka od autorky bestsellerové ságy Stmívání koupíte u svého knihkupce nebo na albatrosmedia.cz.

 

10.01.2018

Kecy, kecy, kecičky aneb o životě Karin Babinské a Richarda Krajča

Právě vychází nová kniha Karin Babinské s glosami Richarda Krajča. Přečtěte si o jejich radostech i starostech všedních dní...
27.12.2017

Vychází jediná schválená biografie Paula McCartneyho

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu Paul McCartney - Biografie, která je jedinou, kterou hudební legenda schválila.
20.12.2017

Za zavřenými dveřmi byla za socialismu docela legrace

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou knihu Jana Nejedlého a Jakuba Šofara Po práci legraci. Připomeňte si dobu socialismu na anekdotách, hádankách, parodiích a posměšcích.
13.12.2017

Jo Nesbø vydává novou dobrodružnou knihu pro děti

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme pátý díl oblíbené dětské knižní série o doktoru Proctorovi s názvem Zachrání doktor Proktor Vánoce? Autorem je světoznámý spisovatel Jo Nesbø.
06.12.2017

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii - nový cestopisný román plný humoru

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme cestopisnou knihu Ladislava Zibury s názvem Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.