Syn se ptá, kdy bude tatínek prezidentem!

Publikováno: 09.01.2018 08:30
V úterý ráno natahovala Zuzana Bubílková na svůj pomyslný skřipec druhou manželku zbrojařského lobbisty a kandidáta na prezidenta Jiřího Hynka, Elišku.

Paní Hynková, Vy obdivujete Livii Klausovou, protože je to podle Vás skutečná první dáma. Jaké vlastnosti má skutečná první dáma mít?

Skutečná první dáma by měla být elegantní, reprezentativní, ale zároveň měla by mít blízko k lidem a měla by jim umět naslouchat.

Byla bysta taková první dáma?

Určitě bych se snažila. Ano.

A byla byste viditelná první dáma - jako paní Klausová, Havlová? Nebo spíše neviditelná - jako paní Zemanová?

Jako paní Zemanová bych se chtěla věnovat naší rodině, přeci jen máme dva malé kluky. Ale zároveň bych se snažila podporovat mého manžela, jak jen to půjde. Doprovázet ho a být mu vždy po ruce.

Jak vám předvolební kampaň vstoupila do soukromí?

Samozřejmě se nedá říci, že nás vůbec nezasáhla. Přece jen je manžel vytížený a kampaň není naše každodenní téma. Já se snažím být každý den jeho poradce, pravá ruka, ale hlavně také podpora a opora. Zájem médií je pro mne taky nová zkušenost. Na druhou stranu - já jsem nyní doma, na rodičovské dovolené a naši synové mají svůj svět. Svět her, zábavy, lumpačin a tam politika nepatří. Jenom snad náš starší, čtyřletý Kubík, se neustále ptá, kdy už tatínek bude tím prezidentem. Ale jinak bych řekla, že vedeme stále stejný život.

Tolik Eliška Hynková, manželka prezidentského kandidáta Jiřího Hynka.

 

Zdroj obrázku: MAFRA

12.01.2018

Petr Hannig má obě ruce levé

Řekla v pořadu Tři Impulsy na tělo Zuzaně Bubílkové blízká přítelkyně Petra Hanniga, Silvia Weiszová. Podívejte se na video.
11.01.2018

Jsem vášnivá kuchařka, říká Michaela Horáčková

Bude novou první dámou manželka Michala Horáčka? Rozhodovat se bude v následujících prezidentských volbách. S paní Michaelou si ve čtvrtek povídala Zuzana Bubílková.
10.01.2018

Klára Fischerová: Šití bych se nevzdala ani na Hradě!

Klára Fischerová by si na Hrad vzala i šicí stroj. Manželka kandidáta na prezidenta Pavla Fischera v pořadu Tři Impulsy na tělo řekla, že se ve volném čase věnuje šití. Fischerová vyrábí šatičky pro malé dívky a už má za sebou i přehlídku. Jako první dáma by ve své práci ráda pokračovala.
08.01.2018

Ochranka by mi vadila při nakupování

Také tento týden vám představujeme manželky prezidentských kandidátů. Zuzana Bubílková tentokrát za svou dnešní respondentkou Evou Drahošovou vyrazila do terénu. Podívejte se na video.
05.01.2018

Další kandidaturu za 5 let jsem manželovi zakázala

Říká Monika Hilšerová. Opustí práci kvůli hradu a jak by změnila šatník první dámy? Podívejte se na Tři Impulsy na tělo Zuzany Bubílkové.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.