Partnerka prezidentského kandidáta Kulhánka: Vzdát se zaměstnání by bylo těžké!

Publikováno: 04.01.2018 08:30
Je další uchazečkou o pozici „první dámy“. Jmenuje se Bohumila Bračíková, ve čtvrtek ráno s ní hovořila Zuzana Bubílková.

Paní Bračíková, vy nejste s panem Kulhánkem sezdáni. Byla byste stínová první dáma, nebo by si Vás vzal?

To je otázka na tělo! Jestli bych byla první dáma? Nevím, to by se pan Kulhánek musel rozhodnout, jestli mne chce po boku. Jestli si mě vezme, to taky nevím. To se ho musíte zeptat, to jsme bohužel neprobírali. A jaká bych byla první dáma? Myslím si, že bych byla partnerka prezidenta, nebo manželka prezidenta. Určitě bych prakticky dělala to, co vždycky dělám, aby byl doma klid, pohoda.

Vzdala byste se svého zaměstnání?

Bylo by to pro mě těžké, protože práce mě hodně baví. Přiznám se, že jsem nad tím nepřemýšlela, ale asi bych to musela omezit.

Vy jste si žili absolutně v klidu, dokud se pan Kulhánek nerozhodl, že bude kandidovat. Jak vlastně vstoupila tato předvolební kampaň do vašeho života?

Když se rozhodl kandidovat, vzala jsem to jako informaci. Samozřejmě on je člověk, který se umí sám rozhodovat. Je pravda, že jsem si nedokázala představit, že to zabere tolik času. Je to náročné.

Váš životní partner moc neuznává roli první dámy. On dokonce tvrdí, že do roku 1989 se o tom u nás vůbec nemluvilo, že to k nám přišlo z Ameriky a že je to spíše mediální záležitost. Máte stejný názor?

Je to i můj názor. Já jsem nikdy neviděla výraznou manželku, nebo partnerku prezidenta, která by byla vidět. Možnost je se schovat, ale asi bych využívala kontaktu s vlivnými lidmi a získávala peníze pro různé nadace, pro charitu.

To byla partnerka dalšího kandidáta na prezidenta, Vratislava Kulhánka - paní Bohumila Bračíková.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

04.01.2018

Roli První dámy příliš neuznávám

Možná bych se schvovala, řekla v Rádiu Impuls partnerka prezidentského kandidáta Vratislava Kulhánka Bohumila Bračíková V Tématu dne si povídáme o blížící se prezidentské volbě. Zároveň vám i dnes ráno představíme jednu z možných budoucích prvních dam. Slovo si bere Zuzana Bubílková...
03.01.2018

Na Pražském hradě by bylo třeba vyvětrat a vyhodit pár popelníčků, říká Lucie Talmanová

Prezidentské volby se blíží, Zuzana Bubílková zpovídá potencionální nositelky označení „první dáma“. Ve středu ráno položila otázky bývalé poslankyni Lucii Talmanové, manželce Mirka Topolánka.
02.01.2018

Zdeněk Škromach: Teď dělám poradenství

Co se jí na novoročním obědě prezidenta s premiérem? I to je téma pro bývalého senátora Zdeňka Škromacha. Ptá se Zuzana Bubílková.
21.12.2017

Nová ministryně financí: Nemám napečeno a je mi to líto!

Alena Schillerová je v čele resortu teprve pár dnů, ale už musí řešit státní rozpočet na příští rok. A na Vánoce nemá čas. Po ránu si s ní povídala Zuzana Bubílková.
13.12.2017

SPD je nebezpečnější než KSČM, říká Mirek Topolánek

Prezidentský kandidát odpovídal ve středu ráno na otázky naší glosátorky Zuzany Bubílkové.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.