Klávesák z No Name jede polo – sólově

Publikováno: 14.01.2018 06:45
Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další vydání svého pořadu o české a slovenské muzice.

Buďte všichni zdrávi, zpěvačka Jana Kratochvílová zvlášť. Dneska má narozeniny, je jí 65 let. Připomeňme si jednu z nejvýraznějších písní její kariéry.

Znáte „Klementajn“? Legendární nahrávka z repertoáru Jiřího Suchého a divadla Semafor se éterem poprvé rozletěla 21. ledna 1963. Bude to 55 let.

Do klína mi spadla jedna zajímavá novinka ze Slovenska. Muzikálová zpěvačka Mirka Partlová (nezaměňovat s Martinou Pártlovou) se dala dohromady s klávesákem skupiny No Name Zoli Sallaiem, aby natočili první společnou skladbu "Sám". Ale žádný strach z rozpadu u nás tolik oblíbeného tělesa, nejde o sólovku. Muzikanti ze slavné košické kapely při nahrávání ochotně asistovali.

Pro dnešek všechno od Petra Vondráčka. Mějte se hezky!

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

28.01.2018

Mandrage vydali nové album

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček se pokusil o velmi stručný popis nové desky západočeské kapely.
21.01.2018

Xindl X natočil další duet

Jeden z nejplodnějších domácích autorů nachystal novinku společně se Sabinou Křovákovou.
07.01.2018

Je toho moc! Brzobohatý natočil duet s Jandovou.

Do příštího týdne vstoupíme s jednou novinkou a dvěma výročími. A zejména úterek bude výživný. Uplyne padesát let od chvíle, kdy byly vydány dvě nahrávky právem považované za zlatou českou klasiku. Pokračuje Petr Vondráček.
31.12.2017

Připravit, pozor, Silvestr!

Jsou písně, bez kterých to poslední den roku prostě nejde. Několik nezpochybnitelných kolektivistických šlapáků připomíná Petr Vondráček.
24.12.2017

Slyšeli jste Rolničky v originále?

Mistr hudebních omáček, Petr Vondráček, připravil na Štědrý den srovnání českých a originálních verzí vánočních evergreenů.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.