Jsem vášnivá kuchařka, říká Michaela Horáčková

Publikováno: 11.01.2018 08:30
Bude novou první dámou manželka Michala Horáčka? Rozhodovat se bude v následujících prezidentských volbách. S paní Michaelou si ve čtvrtek povídala Zuzana Bubílková.

Paní Horáčková, jste energická mladá žena. Byla byste i stejně energická a viditelná první dáma?

Já bych skromně předpokládala, že v mém věku bych úplně nejradši zůstala taková, jaká jsem. Aktivní, pracovitá a všímavá.

Byla byste první dáma na plný úvazek?

Já jsem v prvé řadě matka. Matka Julie, která vstupuje do života a všechno poznává. Takže pro mě je samozřejmě prioritou její šťastné dětství, zdraví a normální vývoj.

A práce?

A co se týká práce, tak jsem samozřejmě manželovi slíbila plnou podporu a hodlám ten slib dodržet. Takže pokud se budou tyhle dvě věci dobře snášet, tak ano.

Jaký styl oblékání byste jako první dáma volila, když se sama v této oblasti pohybujete?

To máte pravdu, ale kovářova kobyla chodí bosa. Tak je to i u mě. Ale jistě bych respektovala i to, že lidi si volí svého zástupce, který je má reprezentovat a to myslím platí i pro jeho manželku. Takže bych volila jednoduchou eleganci, která by byla reprezentativní. Nic extravagantního.

Vy sportujete? Jste štíhlá. Běhala byste s paní Bushovou nebo Obamovou v hradní zahradě?

Já si myslím, že bych spíš dámy pozvala na nějakou výstavu.

Dala byste nějaké instrukce hradnímu kuchaři, jak má vařit?

Určitě. Určitě bych měla spoustu námětů a rad. A ráda bych se taky něco naučila, protože jsem vášnivá kuchařka.

To byla Michaela Horáčková. Děkuji za rozhovor.

 

Zdroj obrázku: MAFRA

15.01.2018

Václav Klaus starší: Prezident musí mít jasné názory, to Drahoš rozhodně není

Česko směřuje ke 2. kolu prezidentských voleb. Situaci na pomyslném bojišti komentuje v rozhovoru se Zuzanou Bubílkovou bývalý první muž země, Václav Klaus.
12.01.2018

Přestavuju si, že vznikne „Ovčáčkovo fórum“, říká mluvčí Miloše Zemana

Jako poslední ze zástupců kandidátů na prezidenta republiky odpovídal v pátek na otázky Zuzany Bubílkové mluvčí Miloše Zemana, Jiří Ovčáček.
12.01.2018

Petr Hannig má obě ruce levé

Řekla v pořadu Tři Impulsy na tělo Zuzaně Bubílkové blízká přítelkyně Petra Hanniga, Silvia Weiszová. Podívejte se na video.
10.01.2018

Klára Fischerová: Šití bych se nevzdala ani na Hradě!

Klára Fischerová by si na Hrad vzala i šicí stroj. Manželka kandidáta na prezidenta Pavla Fischera v pořadu Tři Impulsy na tělo řekla, že se ve volném čase věnuje šití. Fischerová vyrábí šatičky pro malé dívky a už má za sebou i přehlídku. Jako první dáma by ve své práci ráda pokračovala.
09.01.2018

Syn se ptá, kdy bude tatínek prezidentem!

V úterý ráno natahovala Zuzana Bubílková na svůj pomyslný skřipec druhou manželku zbrojařského lobbisty a kandidáta na prezidenta Jiřího Hynka, Elišku.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.