Zajímavá pošta šéfredaktora Rádia Impuls

Publikováno: 06.12.2017 16:19
Jede, jede poštovský panáček! Je to náš kolega Láďa Vonz, který nám prozradí, jak vypadá e-mailová schránka šéfredaktora zpravodajství. Co mu tam dnes přistálo?

Kvapem se blíží Vánoce, a tak mail zahlcují nejenom novinářské zprávy. Schránka je například plná ujištění, že on line shopy stihnou vyřídit všechny objednávky. Inu, marketing se činí. V mailech se dnes vyjímá zpráva z jednoho ministerstva: TZ MPO Medaile ČEPS. To by jeden okamžitě otevřel. Ovšem velmi výživný je e-mail našeho programového ředitele, který všechny informuje o tom, kolik zítra rozdáme lístků na Český mejdan s Impulsem. Čeká nás velký den, protože lístky už prakticky nejsou a my máme několik desítek posledních lupenů.

Jak v pokynech píše programový Fanda: dva výherci po třech vstupenkách, dva výherci po třech vstupenkách, tři výherci po dvou vstupenkách, tři výherci po dvou vstupenkách a tak dále... Je to trošku vytržené z kontextu, ale tak nějak vypadají pokyny programového ředitele Rádia Impuls. Další z mailů v šéfredaktorské schránce: Pořád máte zájem o červenou popelnici 100 litrů? To je nabídka on line shopu. Člověk v tísni posílá tiskovou zprávu: Distribuce koz a záchodů za víc než 14 milionů. Taky přistála zpráva o tom, že čtvrtina českých mužů shání dárky až na Štědrý den. Jo, přes mail se můžeme i seznamovat. Píše Galinčika Galinuša: Ahoj, moje drahý kamarád. Sním najít muže, inteligentní, silný, statečný, spáchal, který mi dá lásku a péči, a já jeho… Nebudu hrát hry. Těsím se na Vaši odpověď mail!

 

12.12.2017

Další obětí sexuálního obtěžování je Samantha Fox!

Je to tady! Slavná hudební sexbomba přišla s tím, že je taky obětí sexuálního obtěžování! Zpověď zveřejnila zpěvačka a hvězda 80. let Samantha Fox. Na síti to vyvolalo vzrušení...
11.12.2017

Plzeň už zbrojí, na jaře si to rozdá s partyzány!

Plzeň už zbrojí, na jaře si to rozdá s partyzány! Rychle vysvětlíme: Fotbalová Viktorka se v Evropské lize utká se srbským klubem Partizan Bělehrad. My už máme první síťové ohlasy...
08.12.2017

Gabriela Koukalová opustila reprezentaci na světovém poháru

Gábino, bez tebe to není ono! To je jeden z ohlasů na rozhodnutí naší nejlepší biatlonistky. Gabriela Koukalová opustila reprezentaci na světovém poháru, protože se chce na zimní olympiádu připravovat sama. Co se to děje? A jak to vidí síť?
07.12.2017

Češi půjdou k soudu kvůli uprchlíkům

Češi půjdou k soudu kvůli uprchlíkům. Evropská komise zažaluje nás, Poláky a Maďary za to, že si nepřerozdělují migranty. Na síti už to vře…
05.12.2017

Lobbista Janoušek je invalida!

Lobbista Janoušek je invalida! A to znamená, že se možná nevrátí do vězení. Zajímavou zprávu přinesly on line weby...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.