Rádio Impuls – znovu jediné milionové rádio v českém éteru

Publikováno: 08.11.2017 13:28
Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za II. a III. čtvrtletí roku 2017, které již více než jedenáct let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, obhájilo Rádio Impuls prvenství v poslechovosti rádií českého rozhlasového éteru a stále se drží na milionu posluchačů denně. Ve všech hlavních hodnocených kritériích opět potvrdilo pozici absolutní jedničky.

Milion posluchačů denně pro nás znamená nejen důkaz stabilní poslechovosti, ale i milion příznivců české hudby. Právě i českou hudbu dlouhodobě podporujeme ve vysílání a stále více se zaměřujeme i na její podporu mimo rádio spolupořádáním velkých akcí, kde se s našimi posluchači potkáváme. Za měsíc si společně užijeme druhý ročník Českého mejdanu s Impulsem v pražské O2 areně s největšími hvězdami české a slovenské hudební scény. Už nyní intenzivně pracujeme na dalším ročníku jednoho z největších letních českých festivalů - Benátská! s Impulsem, kam se nám podařilo získat hvězdu první velikosti – Jarka Nohavicu. České hudbě se věnuje i náš nový pořad Český mejdan na televizní stanici Óčko Star. Odměnou za snahu nám je pak milionová přízeň našich posluchačů. Díky za ni,“ řekl k dominantní pozici Rádia Impuls jeho generální ředitel Jiří Hrabák.


Konkrétní čísla jsou: 1.886.000 posluchačů týdně, 1.005.000 posluchačů denně a 12,8 % podíl z celkového rozhlasového trhu!

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.