Před 35 lety zemřel Brežněv!

Publikováno: 10.11.2017 16:29
Připomeneme si jedno výročí. Je to přesně 35 let, co zemřel někdejší vůdce sovětského impéria Brežněv. Zpravodajské servery to kupodivu nijak zvlášť nezohlednily, ještě že máme twitter!

Uživatelé tvítují své vzpomínky na 10. listopad 1982, kdy tehdejší oficiální média přinesla šokující zprávu: zemřel Brežněv. Československá televize i rozhlasová stanice Hvězda přerušily program a přeladily na smuteční písně, píše redaktor Aktuálně.cz Martin Novák. Tvít doplňuje informací, že dva dny na to jsme v Miláně remizovali s tehdejšími mistry světa Italy 2:2, což byla kvalifikace mistrovství Evropy. Následný pohřeb Brežněva vysílala televize a školy kvůli tomu přerušily vyučování, vzpomíná uživatelka Šárka.

Danielu Walterovi zase utkvěla v paměti situace, kdy při obřadu spadla rakev. A pak seriál pokračoval Černěnkem a Andropovem… to byli Brežněvovi následovníci, kteří v krátkém sledu také. A pak nastala éra perestrojky a Gorbačova. Jak uvádí uživatel Abegos, je to sice morbidní, ale tohle nás nakonec zachránilo. A jedna vzpomínka uvádí, že na pohřeb Černěnka jsme se už dívat povinně nemuseli. Tak rychle za sebou to bylo.

Zdroj obrázku: Wikipedia.org

21.11.2017

Průšviháři z Kazachstánu mají zastánce!

Průšviháři z Kazachstánu mají zastánce! Britský komik Sasha Baron Cohen chce zaplatit pokutu za šest Čechů, kteří se svlékli takřka do naha v kazašské metropoli Astaně. Neobvyklý případ vzbudil rozruch v minulých dnech, teď ho možná vyřeší herecká hvězda...
20.11.2017

Nejmladší poslanec si vzal do nové sněmovny bažanty!

Nejmladší poslanec si vzal do nové sněmovny bažanty! Dominik Feri se vymódil a stylově se přizpůsobil svému novému působišti...
16.11.2017

Tomio Okamura si přifoukl svaly!

Tomio Okamura ukázal svaly! A zřejmě k tomu použil čáry. Lidé na sociálních sítích debatují o tom, jestli si Okamura svoje bicepsy a prsíčka nafoukl.
15.11.2017

Politické strany se spojily proti Babišovi

Politické strany se spojily proti Babišovi. ODS, TOP09, STAN a lidovci založili ve sněmovně takzvaný Demokratický blok. Společně tak chtějí získat větší vliv a nějaká místa ve sněmovních orgánech. Jak to vidí lidé na sítích?
13.11.2017

Nejlepší fotbalista světa Ronaldo má další dítě

Nejlepší fotbalista světa Ronaldo má další dítě. Fotbalová zpráva dne zastínila i senzační výhru naší reprezentace nad Katarem. Jak reagují lidé na síti?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.