Politické strany se spojily proti Babišovi

Publikováno: 15.11.2017 16:37
Politické strany se spojily proti Babišovi. ODS, TOP09, STAN a lidovci založili ve sněmovně takzvaný Demokratický blok. Společně tak chtějí získat větší vliv a nějaká místa ve sněmovních orgánech. Jak to vidí lidé na sítích?

Jak jste mohli slyšet v našich zprávách, šéf ODS Petr Fiala nekandiduje na předsedu Poslanecké sněmovny, bude jen místopředsedou. Andrej Babiš vznik Demokratického klubu označuje na serveru iDNES.cz jako obranu systému, který tady funguje 25 let. Jeden ze čtenářů to v diskuzi vnímá jako „antibabiš blok“. Další dodává, že o pevnosti seskupení nemá pochyb, protože jsou v něm i lidovci

Další čtenáři se ptají, kde nechali ČSSD. A taky poukazují na to, že blok tvoří jenom 48 poslanců z 200. Pod článkem na lidovkách.cz to některé názory doplňují tím, že bez Okamury a komunistů je ten blok opravdu slabý. Na druhou stranu čtenářka Hela na serveru Echo 24 předvídá, že se k bloku určitě ještě rádi přidají piráti, až prý pochopí, oč tu běží. Pozdě, ale přece, komentuje vznik uskupení další čtenář na Echu.

Foto: MAFRA/ODS

30.11.2017

Tomio Okamura má jasno: Češi mají vzít obranu země do svých rukou!

Tomio Okamura má jasno: Češi mají vzít obranu země do svých rukou! Česko je dnes v Severoatlantické alianci, Okamura to chce ale v budoucnu změnit. Okamurova slova už vyvolávají pozdvižení na síti.
27.11.2017

Fotbalová Sparta je ve velké krizi!

Fotbalová Sparta je ve velké krizi. Ví to celé Česko. Fanoušci mají jasno, na vině má být italský trenér Stramaccioni. Někdejší fotbalista Horst Siegl dokonce prohlásil, že se těší na dnešek. Každé pondělí podle něj Sparta přichází s novým prohlášením. Je pondělí, máme tedy nějaké prohlášení?
21.11.2017

Průšviháři z Kazachstánu mají zastánce!

Průšviháři z Kazachstánu mají zastánce! Britský komik Sasha Baron Cohen chce zaplatit pokutu za šest Čechů, kteří se svlékli takřka do naha v kazašské metropoli Astaně. Neobvyklý případ vzbudil rozruch v minulých dnech, teď ho možná vyřeší herecká hvězda...
20.11.2017

Nejmladší poslanec si vzal do nové sněmovny bažanty!

Nejmladší poslanec si vzal do nové sněmovny bažanty! Dominik Feri se vymódil a stylově se přizpůsobil svému novému působišti...
16.11.2017

Tomio Okamura si přifoukl svaly!

Tomio Okamura ukázal svaly! A zřejmě k tomu použil čáry. Lidé na sociálních sítích debatují o tom, jestli si Okamura svoje bicepsy a prsíčka nafoukl.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.