Jarek Nohavica na velkém festivalu? Ano, ovšem pouze na Benátské! s Impulsem 2018

Publikováno: 07.11.2017 11:22
I přes nadcházející období cukroví, svařáků, vánočních písní a koled se pořadatelé Benátské! s Impulsem 2018 už dávno v myšlenkách toulají po prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu. Již 26. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat opět poslední červencový víkend, od čtvrtka 26. 7. do neděle 29. 7. 2018.

„Nemáme čas zahálet, oslovujeme interprety, vyjednáváme podmínky, podepisujeme smlouvy, sestavujeme line-up. Přípravu nehodláme nikterak podcenit, i proto, že letošní jubilejní 25. ročník Benátské! s Impulsem zaznamenal velký nárůst v počtu návštěvníků a byl v mnohém rekordní. To je pro nás samozřejmě velký závazek pro roky další,“ řekl k přípravám festivalu Benátská! s Impulsem Pavel Mikez, ředitel festivalu.

Jak se lidově říká – s jídlem, roste chuť, proto si pořadatelé troufli po letošním mimořádném úspěchu oslovit jednu z největších českých hvězd. Osobnost české hudební scény, která jako jediná dokáže během jednoho dne vyprodat pražskou 02 arenu, aniž by k tomu potřebovala jakoukoliv reklamu. Řeč není o nikom jiném než o legendárním písničkáři, skladateli a hudebníkovi JARKU NOHAVICOVI.

„Na začátku nám to přišlo jako dost odvážná myšlenka. Jarek si na velké festivaly moc nepotrpí a jsme nesmírně rádi, že se k nám na Benátskou! s Impulsem po letech vrátí,“ neskrýval radost Petr Pečený, spolumajitel festivalu a věří také, že půjde o výjimečné vystoupení. Benátská! s Impulsem je jediný velký festival, na kterém v roce 2018 Jarek Nohavica vystoupí a který se může pyšnit jeho jménem v roli headlinera.

Písně Jarka Nohavici mají ve vysílání Rádia Impuls už 19 let své pevné místo a zcela zaslouženě. Doufám také, že návštěvníci, mezi kterými budou i tisíce našich posluchačů, si během 90minutového vystoupení užijí jeho největší hity a určitě nebudou chybět ani novinky z právě vydaného alba Poruba,“ řekl generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Fanouškové Jarka Nohavici jsou již zvyklí, že jeho koncerty jsou samé překvapení, a vždy naprosto nově dramaturgicky sestavené a rozhodně se bude na co těšit! Na koncertech Jarka doprovází na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka. A nejinak tomu bude na Benátské! s Impulsem.

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani příznivci tvrdšího žánru, mezi již potvrzenými interprety je slovenská Tublatanka, která se dle svých slov cítí na festivalu už jako doma. Chybět nebudou liberečtí Krucipüsk, maskovaní Dymytry nebo král mnoholičných kostýmů Doctor PP. Přijedou i kapely Citron, Arakain nebo Vypsaná fixa.

Nejen mladší generace teď už bude přesně vědět, co si přát pod vánoční stromeček. V line-upu Benátské! s Impulsem 2018 jsou totiž také jména Sebastian, ATMO Music, Lipo a speciálním hostem večera bude Ben Cristovao, který připraví jedinečnou show.

Kdo někdy na Benátské! s Impulsem byl, ví, že pořadatelé nepřehání, když opět slibují čtyři hudební scény včetně oblíbeného Stanu Rádia Impuls, čistotu, rozmanité gastro možnosti, stanové městečko, bohatý doprovodný program a věřte nebo ne, v rukávu mají ještě hodně připravovaných novinek.

Zvýhodněné vstupenky na příští 26. ročník festivalu Benátská! s Impulsem jsou již nyní k dostání od 1.090 CZK na www.benatska.cz, kde si také můžete zakoupit i velmi žádané vánoční certifikáty. Od 10. 11. 2017 bude spuštěn prodej též v prodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Evstupenka.

 

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.