Vychází senzace roku 2016 v žánru young adult literatury

Publikováno: 11.10.2017 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme sci-fi thriller S. J. Kincaidové - Diabolik.

Od malička jsou na sebe napojené. Jsou jako sestry. Nemesis by pro Sidonii udělala cokoli. Je nemilosrdná, neporazitelná, oddaná a je Diabolik. Stroj bez emocí a schopnosti citu. Bytost, jejíž existence má jediný smysl - zabíjet či zemřít pro tu, jejíž život má ochraňovat. Když je Sidoniin otec odsouzen a Sidonie povolána na galaktický dvůr, je jisté, že jí hrozí smrt. Pro Nemesis tak neexistuje jiná možnost, než odejít na dvůr místo Sidonie, aby ji ochránila.

Novinku Diabolik koupíte u svého knihkupce nebo na Albatrosmedia.cz.

13.12.2017

Jo Nesbø vydává novou dobrodružnou knihu pro děti

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme pátý díl oblíbené dětské knižní série o doktoru Proctorovi s názvem Zachrání doktor Proktor Vánoce? Autorem je světoznámý spisovatel Jo Nesbø.
06.12.2017

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii - nový cestopisný román plný humoru

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme cestopisnou knihu Ladislava Zibury s názvem Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii.
01.11.2017

Hora mezi námi - příběh o lásce a přežití

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knižní podobu filmové adaptace Hora mezi námi. Co když kvůli bouři nestíháte vlastní svatbu nebo operaci svého pacienta?
25.10.2017

Vychází nová kniha o záchranné misi vedoucí do pekla jménem Osvětim

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme strhující román Jediný muž. Román o muži, který musí vstoupit do pekla, z kterého chce každý ven - do koncentračního tábora Osvětim...
18.10.2017

Vychází strhující knižní thriller Žena v okně

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme bestsellerový thriller Žena v okně. Co je skutečnost a co je jen představa?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.