S hnutím ANO možná, ale bez Babiše.

Publikováno: 17.10.2017 17:55
Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Ten připustil případnou vládní koalici lidovců s hnutím ANO. Zároveň ale nechce vládnout s šéfem hnutí Andrejem Babišem, který čelí trestnímu stíhání v kauze evropských dotací pro farmu Čapí hnízdo.

Bělobrádek dále prohlásil, že pokud jeho strana nezíská alespoň 7 procent hlasů, tak rezignuje na funkci předsedy.

Bělobrádek k případné povolební spolupráci s hnutím ANO řekl: „Určitě do toho nepůjdeme s radikálními a extremistickými stranami jako jsou komunisté a SPD. Spolupráci s ANO vyloučit nemohu, není to ani naše preference, ale rozhodně do toho nepůjdeme se stranou, která bude chtít, aby ve vládě zasedl trestně stíhaný člověk.“

Šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek zároveň prohlásil, že pokud jeho strana ve volbách nezíská alespoň sedm procent hlasů, tedy stejně jako v minulých sněmovních volbách, tak rezignuje na funkci předsedy: „Pokud nedosáhneme výsledku, který je za hranicí úspěchu, tak nabídnu svoji funkci k dispozici a celostátní konference mi buď dá důvěru, nebo ne. Myslím, že to k politice patří a že je to normální.“

18.10.2017

Prohra s ANO? Zavřu se na 14 dní do sklepa!

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek. Ten věří, že sociální demokraté ve volbách porazí hnutí ANO.
16.10.2017

S hnutím ANO Ne. S ČSSD možná...

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda ODS Petr Fiala. Ten nevyloučil případnou vládní koalici s ČSSD.
12.10.2017

Vystupme z NATO, vraťme se k socialismu.

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda KSČM Vojtěch Filip.
11.10.2017

Miroslav Kalousek: Na konec v politice jsem připravený, uživím se i rukama

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten potvrdil, že pokud jeho strana nezíská ve volbách alespoň 10 procent hlasů, tak dá předsednickou hlavu na špalek. Kalousek zároveň řekl, že jestli bude muset v politice skončit, tak si bez problému najde nové povolání. Podle svých slov by se uživil i manuální prací.
11.10.2017

Na konec v politice jsem připravený. Uživím se i rukama.

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten potvrdil, že pokud jeho strana nezíská ve volbách alespoň 10 procent hlasů, tak dá předsednickou hlavu na špalek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.