Náš klip voliče pobavil, říká Dominik Feri z TOP 09

Publikováno: 05.10.2017 08:30
V jednom z předvolebních spotů se střílí na Miroslava Kalouska. Co to znamená? Zuzana Bubílková se ptá zástupce TOPky, Dominika Feriho.


Pane Feri, jsem zvědavá, jestli mé otázce neuhnete. Z předvolebních šotů má být jasné, které cílové skupině jsou určené. Koho má oslovit střílení na Kalouska nebo rada "Volič se válí na zemi, zalehněte je," když většina ani nechápe, že se jedná o parodii na Babišův výrok z tajné nahrávky?

To střílení na Miroslava Kalouska osloví i s ohledem na diskuze na internetu tak 80% české populace. To poselství je zcela jasné: jak TOP 09, tak Miroslav Kalousek jsou ostřelováni ze všech stran, ale i přesto si své hodnoty a směřování držíme a neplánujeme z něj uhnout. A co se týče toho klipu, toho dalšího klipu s tím klekáním, myslím si, že významná část našich voličů ty kauzy sleduje. Dost mi jich psalo, že je to velmi pobavilo. Ač to byl velmi trpký smích.

Pane Feri, TOP 09 dvakrát za sebou vyhrála studentské parlamentní volby, teď jste byli třetí. Proč v klipech neoslovujete mladé vy, jejich vrstevník?

Já je budu oslovovat jinými způsoby. To znamená, že budu natáčet ještě jiná videa. Tyto klipy jsou primárně určené pro televizi, kterou v dnešní době mladí nesledují. Respektive sledují, ale není to pro ně hlavní komunikační kanál. To znamená, že já to budu spíš dělat přes sociální sítě.

O střílení na Kalouska se mluví, ale neslyšela jsem, že by někdo chápal, čemu neuhnete. Myslíte, že to opravdu stačí k tomu, aby vás volilo 10-12% voličů, což je sen pana Kalouska?

V 10 % bych velmi rád věřil. Co se týče toho samotného poselství, tak si myslím, že s dalšími klipy už bude čím dál tím jasnější, z čeho vlastně TOPka neuhne. Z jakých hodnot a z jakých programových bodů.

To byl mladý regionální politik, Dominik Feri z TOP 09.

 

Zdroj obrázku: MAFRA

11.10.2017

Na konec v politice jsem připravený. Uživím se i rukama.

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten potvrdil, že pokud jeho strana nezíská ve volbách alespoň 10 procent hlasů, tak dá předsednickou hlavu na špalek.
10.10.2017

Tomio Okamura: Můj bratr je blázen a chce se dostat ke korytu

Hostem pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ten mluvil o napjatém vztahu se svým bratrem Hayatem, který kandiduje za lidovce. Okamura řekl, že jeho sourozenec má finanční problémy a zneužívá známého příjmení ke vstupu do vrcholné politiky. Hayatovi výtky k hnutí SPD vnímá jako komentáře blázna. Tomio Okamura dále hovořil i o tom, že chce zcela zakázat islám, který podle něj není náboženstvím, ale nebezpečnou ideologií.
09.10.2017

Předseda České pirátské strany Ivan Bartoš v předvolební debatě: Nehulím, nepiju.

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. Ten chce změnit stávající protikuřácký zákon. Podle něj je příliš přísný a pro některé hospody i likvidační. Bartoš dále řekl, že politici musejí zlegalizovat marihuanu, aby zanikl černý trh s konopím a stát mohl vybírat miliardy korun na daních. Předseda Pirátů mluvil i o stranickém kodexu, podle kterého by měli všichni členové strany hlasovat jednotně.
06.10.2017

Stěhování Škodovky nehrozí, říká její bývalý šéf

Respondentem pátečních Tří Impulsů na tělo byl bývalý šéf Škody Auto a nynější kandidát na prezidenta Vratislav Kulhánek. Ptala se Zuzana Bubílková.
04.10.2017

Už jste jedli hada? Jeho maso seženete i u nás

Dnes je Mezinárodní den zvířat. Tematický rozhovor Zuzany Bubílkové s řezníkem z Uhříněvsi, který nabízí exotická masa, z původně zamýšlených tří otázek trochu nabobtnal.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.