Tomio Okamura: Můj bratr je blázen a chce se dostat ke korytu

Publikováno: 10.10.2017 17:55
Hostem pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ten mluvil o napjatém vztahu se svým bratrem Hayatem, který kandiduje za lidovce. Okamura řekl, že jeho sourozenec má finanční problémy a zneužívá známého příjmení ke vstupu do vrcholné politiky. Hayatovi výtky k hnutí SPD vnímá jako komentáře blázna. Tomio Okamura dále hovořil i o tom, že chce zcela zakázat islám, který podle něj není náboženstvím, ale nebezpečnou ideologií.

Hayato Okamura před časem řekl, že jeho bratr může být pro Česko nebezpečný a jedná v zájmu Ruska. Tomio Okamura se proti tomu důrazně ohradil: „My se s bratrem už 20 let nestýkáme. Když jsem ho před půl rokem náhodou potkal, tak jsem mu řekl, že jestli se chce vyšplhat do politiky, protože má finanční problémy, tak lidem musí nabídnout program, který jim zlepší životy. Ne, že bude někoho pomlouvat a šplhat se přes jeho známé jméno. Komentáře a výmysly nějakých bláznů, kteří se chtějí dostat ke korytu, po mě nechtějte komentovat. A už vůbec ne lidí z KDÚ-ČSL, ti ať se jdou opět poradit do sudetoněmeckého landsmanšaftu.“

Tomio Okamura v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál řekl, že hnutí SPD udělá všechno pro zákaz islámu, který vnímá jako nebezpečný: „My islám nevidíme jako náboženství, ale jako ideologii. Máme zakázanou propagaci nacismu i propagaci zločinu komunismu a my chceme zakázat i islámskou ideologii. Je to v souladu s Listinou základních práv a svobod a v souladu s českou ústavou.“

11.10.2017

Na konec v politice jsem připravený. Uživím se i rukama.

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten potvrdil, že pokud jeho strana nezíská ve volbách alespoň 10 procent hlasů, tak dá předsednickou hlavu na špalek.
09.10.2017

Předseda České pirátské strany Ivan Bartoš v předvolební debatě: Nehulím, nepiju.

Hostem moderátorky Zuzany Bubílkové v pořadu Impulsy na tělo – volební speciál byl předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. Ten chce změnit stávající protikuřácký zákon. Podle něj je příliš přísný a pro některé hospody i likvidační. Bartoš dále řekl, že politici musejí zlegalizovat marihuanu, aby zanikl černý trh s konopím a stát mohl vybírat miliardy korun na daních. Předseda Pirátů mluvil i o stranickém kodexu, podle kterého by měli všichni členové strany hlasovat jednotně.
06.10.2017

Stěhování Škodovky nehrozí, říká její bývalý šéf

Respondentem pátečních Tří Impulsů na tělo byl bývalý šéf Škody Auto a nynější kandidát na prezidenta Vratislav Kulhánek. Ptala se Zuzana Bubílková.
05.10.2017

Náš klip voliče pobavil, říká Dominik Feri z TOP 09

V jednom z předvolebních spotů se střílí na Miroslava Kalouska. Co to znamená? Zuzana Bubílková se ptá zástupce TOPky, Dominika Feriho.
04.10.2017

Už jste jedli hada? Jeho maso seženete i u nás

Dnes je Mezinárodní den zvířat. Tematický rozhovor Zuzany Bubílkové s řezníkem z Uhříněvsi, který nabízí exotická masa, z původně zamýšlených tří otázek trochu nabobtnal.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.