Zuzana Bubílková v zimě moc neprotopí

Publikováno: 12.09.2017 08:50
Dnešním tématem byly větry a topení. Kolik protopí Zuzana Bubílková a dokáže ona sama větry zkrotit?

Kdy zapínáte kotel?

Já nezapínám kotel, ale radiátor, protože odebíráme teplo z teplárny. A jelikož mám byt na jih a ještě zateplený, tak mi velkou část zimy stačí teplo z jádra a z přívodů k radiátorům.

Takže jste šťastný člověk.

Houby, Evo. Podle jakýchsi nových pravidel nás „jižany“ znevýhodňuje koeficient, takže doplácíme úplně stejně jako „seveřani“ kuřáci, kteří, na rozdíl od nás nekuřáků, jižanů, pravidelně větrají. Což je typický příklad toho, v co vyústí úporná honba za absolutní spravedlností. V absolutní nespravedlnost. V našem baráku po minulé zimě dokonce hrozila válka jih proti severu.

Jak jste to řešili?

Asi jako politici. Když prohrají volby, obviní média. My jsme obvinili teplárnu, že zdražila a kdosi navrhl, abychom se odpojili a nainstalovali si vlastní kotel. Pak se předseda družstva zeptal, kdo vybaví zhruba 132 razítek, která jsou k podobnému úkonu potřebná a bylo po revoltě. Usoudili jsme, že úplatky by nás vyšly na víc než předražené teplo z teplárny.

Dokážete zkrotit větry?

Nedokážu. Dokonce ani vlastní ne. Vaše Zuzana Bubílková.

15.09.2017

Jak nedostat pokutu za špatné parkování?

Dnešním tématem byly pokuty. Za co je dostává Zuzana Bubílková a má nějaké osvědčené výmluvy?
14.09.2017

Zuzana Bubílková byla ve Zlíně jako doma

Protože právě dnes odehraje Zlín zápas Evropské ligy, podívali jsme se do tohoto města i se Zuzanou Bubílkovou...
13.09.2017

Díky účtenkové loterii získá stát statisíce členů pomocné stráže EET

Dnešním tématem byla účtenková loterie. Bere si Zuzana Bubílková účtenky a bude se ona sama do účtenkové loterie registrovat?
11.09.2017

Z EU se stalo byrokraticko politické seskupení

Dnešním tématem nejen pro posluchače, ale i pro Zuzanu Bubílkovou bylo EU a základní otázka: vystoupit nebo zůstat?
08.09.2017

Harampádí Zuzany Bubílkové

Dnes nás zajímalo, jaké krámy se u vás doma najdou, a co jste v poslední době nevyhodili, protože se vám to "může hodit." Stejným otázkám neunikla ani Zuzana Bubílková...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.