Zuzana Bubílková se ztrácí i s GPS

Publikováno: 05.09.2017 08:51
Dnešním tématem byly mapy a GPS. Podle čeho jezdí Zuzana Bubílková?

Co používáte při jízdě? Mapy nebo GPS?

Víte, co za mého mládí na Slovensku znamenala zkratka GPS?

Ne, co?

Kde preboha som? Já jsem si jednou zkusila nainstalovat v mobilu GPS. Dopadlo to hrozně. Odmalička jsem totiž krátkozraká. Když si nasadím za volantem brýle, do dálky sice vidím, ale na blízko jsem slepá jak Lenka Plačková, když hrála blbku v Mládkově Čundrcountrahow. A když si je Bartoškovsky posunu na čelo, než se na obrazovce zorientuji, jsem za křižovatkou.

Takže navigace se vám neosvědčila?

Ne. Po šedesáti kilometrech mi dokonce oznámila: "Po pěti stech metrech odbočte doprava. Já vystoupím." Zato moje kámoška, spisovatelka Formáčková, ta je do GPS blázen. Minule říkala svému příteli: „Musím ti pořídit GPS, abys u mě konečně našel bod G."

Takže jezdíte podle mapy?

Ráda bych, ale nejde to. Nedávno jsem si jich pár pořídila na inzerát, který zněl: "Levně prodám přesné mapy." Bohužel, přehlédla jsem značku inzerenta, který je prodával.

Kdo je prodával?

Bludný Holanďan. Takže jezdím podle dopravního značení. Proto vytahuji své auto pouze v případě, kdy mám na dojezd časový rozptyl minimálně dva dny.

Vaše Zuzana Bubílková

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

08.09.2017

Harampádí Zuzany Bubílkové

Dnes nás zajímalo, jaké krámy se u vás doma najdou, a co jste v poslední době nevyhodili, protože se vám to "může hodit." Stejným otázkám neunikla ani Zuzana Bubílková...
07.09.2017

Zuzana Bubílková křížek pro štěstí nenosí

Kauza vymazaných křížů v jednom z obchodních řetězců pobouřila národ. Jak se na to dívá Zuzana Bubílková a nosí ona sama křížek pro štěstí?
06.09.2017

Ornitologická rarita ve Sněmovně: Pelikán brání Čapí hnízdo!

Dnes se rozhodne o vydání nebo nevydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka, a tak je téma pro Zuzanu Bubílkovou jasné...
04.09.2017

Zuzana Bubílková provokovala matikářku drdolem

V první školní den je otázka pro Zuzanu Bubílkovou jasná. Jaký byl její první školní den a jak jí šla matematika?
01.09.2017

Létání Zuzany Bubílkové

Dnes jsme se zeptali Zuzany Bubílkové, jak to má s létáním. Kde ráda sedí a už se jí někdy ztratila zavazadla?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.