Už jste slyšeli nového Richarda Müllera?

Publikováno: 03.09.2017 06:45
Je tu další neděle a s ní i mistr hudebních omáček Petr Vondráček se svojí chvilkou Zlaté české klasiky i nové české muziky...

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček představuje písničku „Adieu Adele“!

Dobrý den, začněme zlatou českou klasikou. „Kdo vchází do Tvých snů, má lásko“ - písnička Václava Neckáře. Vyšla 6. září roku 1972. Ano, ano, ve středu to bude 45 let.

A Richard Müller má novinku! Předtím, než v listopadu vyjede na speciální české turné s Adélou Banášovou, natočil písničku se symbolickým názvem „Adieu Adele“. Napsali ji Ondřej Brzobohatý a Peter Uličný. A sličná moderátorka mu hraje ve videoklipu.

Za mě jednička s hvězdičkou, když se blíží ten nový školní rok. A to mi připomíná, že musím jít vypravit Aničku do školy. Takže za týden. Ahoj, Petr Vondráček

08.10.2017

Basák z Lucie zpívá o Kiki a Maki

Na internetu se v právě končícím týdnu objevily tři české a slovenské novinky. Ve svém pořadu je představuje Petr Vondráček.
01.10.2017

Skupina Jelen natočila československý duet

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další týdenní přehled výročí a novinek na domácí hudební scéně.
24.09.2017

Už jste slyšeli B Side Band s Vojtou Dykem?

Neobyčejná skupina s neobyčejným zpěvákem odehraje v úterý večer svůj koncert v nejposlouchanějším českém rádiu. Pokračuje Petr Vondráček.
17.09.2017

Poslechněte si novinku Tomáše Kluse

Zlatý slavík z roku 2012 přichází s nahrávkou „A pak“. Nazpíval ji se svojí manželkou Tamarou. Postřehy z domácí hudební scény připravil Petr Vondráček.
10.09.2017

Pavel Bobek by oslavil osmdesátiny

Výjimečný umělec je jediným aktérem dnešního vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Připravil Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.