Už jste slyšeli nového Richarda Müllera?

Publikováno: 03.09.2017 06:45
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Je tu další neděle a s ní i mistr hudebních omáček Petr Vondráček se svojí chvilkou Zlaté české klasiky i nové české muziky...

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček představuje písničku „Adieu Adele“!

Dobrý den, začněme zlatou českou klasikou. „Kdo vchází do Tvých snů, má lásko“ - písnička Václava Neckáře. Vyšla 6. září roku 1972. Ano, ano, ve středu to bude 45 let.

A Richard Müller má novinku! Předtím, než v listopadu vyjede na speciální české turné s Adélou Banášovou, natočil písničku se symbolickým názvem „Adieu Adele“. Napsali ji Ondřej Brzobohatý a Peter Uličný. A sličná moderátorka mu hraje ve videoklipu.

Za mě jednička s hvězdičkou, když se blíží ten nový školní rok. A to mi připomíná, že musím jít vypravit Aničku do školy. Takže za týden. Ahoj, Petr Vondráček

17.09.2017

Poslechněte si novinku Tomáše Kluse

Zlatý slavík z roku 2012 přichází s nahrávkou „A pak“. Nazpíval ji se svojí manželkou Tamarou. Postřehy z domácí hudební scény připravil Petr Vondráček.
10.09.2017

Pavel Bobek by oslavil osmdesátiny

Výjimečný umělec je jediným aktérem dnešního vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Připravil Petr Vondráček.
27.08.2017

Adam Mišík zpívá otcův největší hit!

Petr Vondráček opět přichází s novinkami i výročími české hudební scény...
20.08.2017

Na Festivalu úsměvů zazpívají Absolonová, Ondra nebo Abba CZ

Toto vydání Zlaté české klasiky i nové české muziky věnujeme letošnímu loučení s prázdninami - Festivalu úsměvů. Koná se příští sobotu a zůstat v německém zábavním parku Belantis můžete samozřejmě až do neděle.
13.08.2017

Před 40 lety zemřel Elvis Presley

Ano, zemřel nám Elvis. Stalo se to 16. srpna roku 1977. Král rokenrolu výrazně ovlivnil nejenom světovou, ale v logickém důsledku také domácí hudební scénu. Sluší se připomenout alespoň nahrávky interpretované Karlem Gottem.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.