Saša Hemala oslavil narozeniny na křtinách

Publikováno: 03.09.2017 09:15
Dnešním VIP hostem byl známý český moderátor Saša Hemala. Ten se spíše než o oslavě narozenin rozpovídal o svých vnoučatech a pohodových letních večerech...


Dobré ráno Sašo.

Já vám i posluchačům přeji dobré ráno. Nedělní ráno, to je krásné.

Ty ale dnes nemáš jen tak obyčejnou neděli, ty máš dnes narozeniny, pětašedesátiny…

Je to tak, takový polovýznamný.

Dovol mi, abych ti za celý tým rádia Impuls a naše posluchače popřál všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví.

To je od vás moc hezké. Vy jste tady samí mladí kluci, tak to já mezi vámi o takových pět, šest dnů vždycky omládnu, když sem přijdu.

A jak tu pětašedesátku a vůbec narozeniny prožíváš?

Já nemám rád takové ty řeči o tom, že je to jenom číslo a nic víc, tak to samozřejmě tak není, ale snažím se stárnout pomaleji. Ale na druhé straně jsou ale věci, které mi dělají obrovské radosti. Já mám třeba dva vnuky, kteří už jsou vlastně školou povinní a teď mám čerstvou vnučku a čerstvého vnuka. Včera jsme měli dokonce křtiny naší Mariánky. To mi připadá významné. To, že mám nějaké narozeniny, to mě vůbec nebere.

Už máš nějaký plán na dnešní den? Bude třeba nějaká oslava?

My jsme včera měli ty křtiny, takže to už jsme oslavili trošičku a dneska to tak trošku dorazíme, ale nejsem zrovna slavící typ. Pamatuji si, že šedesátku jsem měl takovou docela vznešenou, ale teď už si snad není ani co připomínat.

Kdyby ti někdo chtěl dát nějaký dárek, co preferuješ, co by sis přál?

Prosímtě, jen ne dárky na poličku, to vždycky všem říkám. Nejlepší jsou dárky, kdy potom můžeš prázdnou lahev vyhodit, ne do popelnice, ale do skla. To je takový nejlepší dárek si myslím. A nebo krabičku od doutníků pak můžeš zase vyhodit do papíru.

Ještě nám řekni, co s tebou dělá to, že léto už je vlastně fuč. To spousta lidí špatně nese.

Teď jsem někde četl, že bylo 25 tropických dnů. Mě ani tak ty tropické dny netěší jako ty tropické noci, kdy si právě můžeš sednout někam na terásku a dát si něco lahodného a k tomu třeba doutníček. Tak to trošku závidím těm jižanům, dole těm Španělům a Italům, že těch dnů přeci jen mají trošičku více a těch vlahých večerů trochu víc než my.

A byl jsi někde na dovolené?

Já byl spíš po těch porodnicích, protože se narodila vnučka, teď ještě třínedělní vnuk, tak to nás s manželkou těší, že zajedeme, podíváme se, jak to roste a máme z toho radost. A teď si myslím, že asi za týden, za čtrnáct dní na pár dnů odjedu na jih.

Kde tě tví fanoušci mohou vidět, navštívit? Kromě toho, že se dáš chytit na vlnách naší sesterské stanice Český Impuls?

Já vystupuji na jedné nejmenované televizní stanici a právě tam vlastně hovořím o počasí. Tak já jsem taková rosnička, kamarádi si ze mě dělají legraci, že toto zaměstnání spíše dělají atraktivní, krásné, mladé ženy. Ale docela mě to baví a zase vím, jaké bude počasí. I když se na to nedá stoprocentně spolehnout.

Sašo, ještě jednou krásné narozeniny, hlavně hodně zdraví a na Impulsu zase někdy na slyšenou.

Já doufám, že se budeme slýchat, přátelé. Také vám přeji krásný nedělní den.

 

Zdroj obrázku: MAFRA

24.09.2017

Veronika Freimanová si užila krásné léto

Dnešním VIP hostem na telefonu byla slavná česká herečka Veronika Freimanová. Jak strávila léto a kde ji v současné době můžete vidět?
16.09.2017

Kryštof se chystá na největší koncert své historie!

Dnešním VIP hostem byl Richard Krajčo, který se rozpovídal hlavně o splnění snu, a to velkém koncertě skupiny Kryštof na Strahově...
09.09.2017

Roman Šebrle: Handicapovaných sportovců si velmi vážím

Na lince rádia Impuls byl dnes mistr světa, olympijský vítěz, mistr Evropy a sběratel dalších ocenění, bývalý desetibojař a dnes televizní moderátor Roman Šebrle.
27.08.2017

Valérie Zawadská: Když jsem poprvé slyšela svůj hlas ze záznamu, hodně mě vyděsil

Nedělním hostem na telefonu byla známá česká herečka a jedna z nejznámějších dabérek Valérie Zawadská. Jak tráví léto a co nového ji čeká v divadle?
26.08.2017

Jakub Ondra: Hraní na ulici mě udržuje ve hře

Dnešním VIP hostem na telefonu byl písničkář, muzikant a zpěvák Jakub Ondra, kterého můžete slyšet i na Festivalu úsměvů Rádia Impuls v zábavním parku Belantis...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.