Případný úspěch fotbalistů Zlína stadionu nepomůže

Publikováno: 14.09.2017 08:30
Na tři otázky Zuzany Bubílkové odpověděl ve čtvrtek ráno Zdeněk Grygera, sportovní manažer fotbalového Zlína. Týmu, který dnes vstupuje do Evropské ligy.

Pane Grygero, vy dnes hrajete s moldavským Tiraspolem v Olomouci. Snižuje hra na cizím stadionu výkon fotbalistů, nebo zase na druhé straně je to výhoda, že se máte v případě horšího výkonu na co vymluvit?

Tak já musím říct, že na výkon fotbalistů asi ne, protože my jsme tady hráli už úspěšné finále Mol cupu minulý rok, který jsme vyhráli. Takže my to trošku bereme, že tenhle stadion známe. Samozřejmě vůči divákům z našeho regionu, ze Zlína, je to samozřejmě obtížnější, protože přece jenom ta vzdálenost je delší a byli bysme všichni rádi, kdyby se to mohlo hrát u nás ve Zlíně. Ale na druhou stranu náš stadion nevyhovuje reglementům UEFA, takže jsme rádi, že můžeme hrát v Olomouci a já doufám, že navážeme na tu úspěšnou éru, která tady byla ve finále v tom Mol cupu .

Má Zlín vůbec šanci obstát v evropské konkurenci, když české reprezentaci se to nedaří? A tam by měli být ti nejlepší.

Tak samozřejmě, my jsme nováček Evropské ligy, ale já doufám, že v téhle skupině jsme schopni konkurovat soupeřům. I když někdy to na papíře nevypadá, že jsou nějak velcí, ale na druhou stranu Sheriff Tiraspol, který prošel přes předkola - přes Legii Varšava - je silný, možná pro diváky a pro lidi z veřejnosti ne tak atraktivní, ale samozřejmě určitou sílu má a my doufáme, že navážeme na ty úspěchy.

Pomůže účast Zlína v Evropské lize k přestavbě zlínského stadionu tak, aby splňoval evropské normy?

Tak samozřejmě já bych byl rád, ale já v tenhle moment si myslím, že to není reálný, protože ten stadion není náš a jsou tam jinačí vlastníci. Mají svoje problémy, takže já bych byl rád, ale myslím si, že v tento moment to není reálný.

Tolik sportovní manažer fotbalového Zlína Zdeněk Grygera. Já vám mockrát děkuji za odpovědi, Nashledanou.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

21.09.2017

Jiří Kajínek vydal knihu. Je to radost, říká.

Čtvrteční tři Impulsy na tělo natočila Zuzana Bubílková s nejslavnějším českým vězněm. Na autogramiádě, která vyvolala rozporuplné reakce.
20.09.2017

Jíte hodně ovoce? Možná jste frutarián!

Karel Nesvadba konzumuje hlavně čerstvé ovoce a ořechy. Ano, je frutarián. Ve středu ráno se ho na jeho životní styl ptala Zuzana Bubílková.
19.09.2017

Milan Hnilička: Chceme vytvořit úřad pro sport!

Bývalý hokejový brankář kandiduje v nadcházejících volbách za hnutí ANO. Dnes ráno odpovídal na tři otázky Zuzany Bubílkové.
18.09.2017

ANO nemůže nikdo porazit, říká Vítězslav Jandák

Pondělní Tři Impusy na tělo odvysílala Zuzana Bubílková s bývalým sociálnědemokratickým poslancem Vítězslavem Jandákem.
13.09.2017

Stát nemá provozovat loterii, tvrdí Alexandra Udženija

První místopředsedkyně ODS odpovídala ve středu ráno na tři ostré otázky Zuzany Bubílkové.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.