Ornitologická rarita ve Sněmovně: Pelikán brání Čapí hnízdo!

Publikováno: 06.09.2017 08:50
Dnes se rozhodne o vydání nebo nevydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka, a tak je téma pro Zuzanu Bubílkovou jasné...

Proč by měli poslanci vydat své kolegy?

Asi nejlépe to vystihl poslanec Stanislav Huml, kterého Sněmovna v roce 2011 nevydala k trestnímu stíhání za údajně zmanipulovaný posudek k dopravní nehodě: “Pokud mně nevydáte, do smrti budu mít nálepku, že jsem něco udělal.“ Jelikož je poslancem doposud, je zřejmé, že na nálepku už dávno zapomněl a je rád, že bez problémů uživí svých pět dětí.

Takže by měli být vydáni všichni bez rozdílu?

Souhlasím s Jaroslavem Faltýnkem, který při vydávání poslanců Novotného a Borka prohlásil: "My máme názor, že bychom v podstatě měli vydat každého, ať rozhodne nezávislý soud." Zjevně zapomněl dodat "pokud se to netýká nás a pokud není před volbami." A já dodávám "pokud jsou naše soudy a policie nestranné." O čemž u lidí Janouškovitých, Novákovitých, Ritigovitých či Dalíkovitých pochybuji.

Co byste dělala, kdybyste měla poslaneckou imunitu?

To, co teď. Glosovala bych a byla imunní na reakce politiků. Jo, víte, že dnes ve Sněmovně prožijeme ornitologickou raritu?

Jakou ornitologickou raritu?

Pelikán bude bránit čapí hnízdo.

Vaše Zuzana Bubílková

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

08.09.2017

Harampádí Zuzany Bubílkové

Dnes nás zajímalo, jaké krámy se u vás doma najdou, a co jste v poslední době nevyhodili, protože se vám to "může hodit." Stejným otázkám neunikla ani Zuzana Bubílková...
07.09.2017

Zuzana Bubílková křížek pro štěstí nenosí

Kauza vymazaných křížů v jednom z obchodních řetězců pobouřila národ. Jak se na to dívá Zuzana Bubílková a nosí ona sama křížek pro štěstí?
05.09.2017

Zuzana Bubílková se ztrácí i s GPS

Dnešním tématem byly mapy a GPS. Podle čeho jezdí Zuzana Bubílková?
04.09.2017

Zuzana Bubílková provokovala matikářku drdolem

V první školní den je otázka pro Zuzanu Bubílkovou jasná. Jaký byl její první školní den a jak jí šla matematika?
01.09.2017

Létání Zuzany Bubílkové

Dnes jsme se zeptali Zuzany Bubílkové, jak to má s létáním. Kde ráda sedí a už se jí někdy ztratila zavazadla?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.