Opilými průšviháři se to v uplynulém týdnu jenom hemžilo

Publikováno: 16.09.2017 06:45
Opilými průšviháři se to v uplynulém týdnu jenom hemžilo. Policisté řešili několik případů, kdy ve kterých sehrál hlavní roli alkohol. A právě o nich připravil dnešní Krimi Impulsy Václav Komárek.

Nevšední zpestření noční šichty za sebou mají brněnští strážníci. Přímo před okny se jim vyboural řidič, který trefil sloup pouličního osvětlení. A jak dokazuje záznam jednoho z policistů, řidič byl jako na potvoru opilý: "Vy jste pil před jízdoul Kolik piv jste měl?" "Tři, čtyři piva."

V Brně ještě zůstaneme a podíváme se za naháčem, který se proháněl po Lužáneckém parku. 21ti letý mladík bez oděvu měl výrazně upito a podle policejní mluvčí Andrey Cejnkové byl dezorientovaný: "Mladík jen uvedl, že se vracel domů. Zřejmě se natolik těšil do postele, že se již po cestě začal svlékat. Hlídka výtržníka převezla na záchytku k vystřízlivění a případem se policisté budou dále zabývat."

Míříme za milovníkem marihuany na Náchodsko. Polského řidiče s šesti kilogramy konopí zastavili celníci u hraničního přechodu Otovice. Podle mluvčí královéhradeckých celníků Jitky Fajstavrové Polák během běžné silniční kontroly nejprve popřel, že by vezl omamné látky. Jenže policisté mu neuvěřili a otevřeli zavazadlový prostor.

Nakonec si dáme průšviháře z jedné karlovarské autoškoly. 37ti letý muž se sice teprve učil řídit, ale svým neomaleným stylem upoutal policisty natolik, že ho zastavili a dali mu dýchnout. Žák autoškoly v sobě měl více než 2 promile alkoholu a na řidičák může na několik let zapomenout.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

07.10.2017

Ztracené klíče od pout a zvláštní uvítání Miloše Zemana...

Ani dnes nechyběly v našem vysílání krimi případy uplynulého týdne. Jaké zajímavosti vypátral v policejních spisech reportér Václav Komárek?
30.09.2017

Když vás na romantické schůzce okrade zloděj...

Vykutálený Romeo a nahá zlodějka. To jsou hlavní záporáci dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.
23.09.2017

Muž s vidličkou ohrozil autobus!

Titanic po Česku, ohnivá fena a vidlička ve skle autobusu! To jsou hlavní indicie v dnešních Krimi Impulsech, které připravil Václav Komárek.
09.09.2017

Opilec pokousaný od medvěda a sprejer připoutaný řetězem k tramvaji

Uplynulý týden byl bohatý na sprejery a opilce. Zaměří se na ně proto také naše Krimi Impulsy...
02.09.2017

Rozlučku se svobodou přerušili teroristé

Svatební terorista a příliš tlustý zločinec! To jsou hlavní postavy dnešních Krimi Impulsů. V policejních spisech listoval Václav Komárek...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.