Opilec pokousaný od medvěda a sprejer připoutaný řetězem k tramvaji

Publikováno: 09.09.2017 06:45
Uplynulý týden byl bohatý na sprejery a opilce. Zaměří se na ně proto také naše Krimi Impulsy...

Ze všeho nejdříve v Kladně. Útočila tam totiž medvědice. V úterý večer pokousala do nohy muže, který jí vlezl do výběhu v zahradě místního zámku. Zraněného museli záchranáři převézt do kladenské nemocnice. Třicetiletý muž se do výběhu dostal sám. Byl zřejmě opilý a přelezl zábrany. Případem se teď budou zabývat policisté.

Ve středu nad ránem telefonovala na tísňovou linku oznamovatelka s tím, že se v lužanském parku pohybuje nahý muž, který ji slovně obtěžoval. Na místo dorazila hlídka a po chvíli skutečně dohledala jedenadvacetiletého mladíka bez oděvu. Na první pohled bylo zřejmé, že je mladík značně opilý a potvrdila to i dechová zkouška s výsledkem 2,5 promile alkoholu. Mladík jen řekl, že se vracel domů. Zřejmě se natolik těšil do postele, že se začal svlékat už po cestě. Hlídka výtržníka převezla na záchytku k vystřízlivění a zřejmě padne i pokuta.

V Polsku dobře vyzráli na vandaly. Ve Varšavě přikovali sprejera k tramvaji, kterou pomaloval. Chytili ho přímo při činu. Sprejer dostal za úkol své dílo začít smývat než dorazí policie. Pracovníci depa vandala řetězem připoutali k podvozku tramvaje. Incident se odehrál ve tři ráno, kdy do depa vtrhli dva mladíci. Než si jich všimli mechanici, stačili postříkat jednu soupravu. Došlo ke rvačce, během které zaměstnanec depa utrpěl poranění na hlavě. Jeden z vandalů utekl, druhého ale dopadli.

A teď sprejerství u nás. To se jeden cizinec pražským policistům vymlouval na to, že nesprejoval na zeď, ale na tričko, které měl na zdi pověšené. Jenže strážníci muže viděli přímo při činu, takže smůla. Dvaačtyřicetiletého muže si převzala státní policie.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

07.10.2017

Ztracené klíče od pout a zvláštní uvítání Miloše Zemana...

Ani dnes nechyběly v našem vysílání krimi případy uplynulého týdne. Jaké zajímavosti vypátral v policejních spisech reportér Václav Komárek?
30.09.2017

Když vás na romantické schůzce okrade zloděj...

Vykutálený Romeo a nahá zlodějka. To jsou hlavní záporáci dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.
23.09.2017

Muž s vidličkou ohrozil autobus!

Titanic po Česku, ohnivá fena a vidlička ve skle autobusu! To jsou hlavní indicie v dnešních Krimi Impulsech, které připravil Václav Komárek.
16.09.2017

Opilými průšviháři se to v uplynulém týdnu jenom hemžilo

Opilými průšviháři se to v uplynulém týdnu jenom hemžilo. Policisté řešili několik případů, kdy ve kterých sehrál hlavní roli alkohol. A právě o nich připravil dnešní Krimi Impulsy Václav Komárek.
02.09.2017

Rozlučku se svobodou přerušili teroristé

Svatební terorista a příliš tlustý zločinec! To jsou hlavní postavy dnešních Krimi Impulsů. V policejních spisech listoval Václav Komárek...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.