Ministr zahraničí se dostal do křížku s Národním divadlem

Publikováno: 11.09.2017 15:28
Ministr zahraničí se dostal do křížku s Národním divadlem. Umělcům se nelíbí, že Lubomír Zaorálek narušil zkoušku Verdiho opery politickou agitací. Stalo se to minulý týden, podle Zaorálka ale o politiku rozhodně nešlo...

Ministr zahraničí podle serveru iDNES.cz tvrdí, že do Národního divadla přišel na pozvání odboráře. Umělci ale napsali otevřený dopis, ve kterém jednání Zaorálka tvrdě kritizují. Podle nich narušil „přípravu premiéry NOVÉ Verdiho opery“. Tato věta je velmi důležitá, protože v diskuzi pod článkem se ptá čtenář Michal: "Prosím vás, on Verdi napsal nějakou novou operu?"

Pan Vladimír vyzývá v diskuzi ke klidu, za měsíc a půl prý bude po volbách a politici mezi lidi pak ani nepáchnou. Pro pana Miroslava je záhadou, proč má ministr zahraničí schůzku s odboráři v divadle. „To nemají v nároďáku vrátnýho?“ ptá se čtenář na on line Blesku. A další dodává, že si ministra mohli rovnou nechat v souboru, sehrál by jim role tak, že by dostal cenu Thálie.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

12.09.2017

Lidovci se pustili do koblih

Lidovci se pustili do koblih. Internetová kampaň KDU-ČSL si bere na mušku politické soupeře. Jako první to odneslo hnutí ANO...
08.09.2017

Příští předseda vlády by podle prezidenta mohl úřadovat i z vězení!

To jsou věci! Budoucí předseda vlády by mohl klidně úřadovat i z vězení! Prezident Zeman klidně jmenuje Andreje Babiše premiérem, i kdyby seděl ve vazbě.
07.09.2017

Fotbalisté jdou do voleb!

Fotbalisté jdou do voleb! Číslo 27 dostalo vskutku nenápadné sdružení Sportovci pro společnost. O poslanecká křesla tak chtějí bojovat bývalí fotbalisté Vízek, Skuhravý, Berger, ale také mistři světa či olympijští vítězové v jiných sportech. Co na to veřejnost?
06.09.2017

Diskuzní fórum na transparentním účtu Miloše Zemana

Prezidentu Zemanovi přibývá na účtu halíř za halířem! Skutečně, po halířových položkách se mu nafukuje jeho volební transparentní účet. Dárci si z toho navíc udělali diskuzní fórum a reklamní nosič...
05.09.2017

Jarolím i po včerejším debaklu fotbalistů zůstává!

Jarolím zůstává! Tedy alespoň do konce nepovedené světové kvalifikace. To je dnešní reakce na včerejší debakl našich fotbalistů v Severním Irsku. Jak reagují lidé na síti?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.