Ministr zahraničí se dostal do křížku s Národním divadlem

Publikováno: 11.09.2017 15:28
Ministr zahraničí se dostal do křížku s Národním divadlem. Umělcům se nelíbí, že Lubomír Zaorálek narušil zkoušku Verdiho opery politickou agitací. Stalo se to minulý týden, podle Zaorálka ale o politiku rozhodně nešlo...

Ministr zahraničí podle serveru iDNES.cz tvrdí, že do Národního divadla přišel na pozvání odboráře. Umělci ale napsali otevřený dopis, ve kterém jednání Zaorálka tvrdě kritizují. Podle nich narušil „přípravu premiéry NOVÉ Verdiho opery“. Tato věta je velmi důležitá, protože v diskuzi pod článkem se ptá čtenář Michal: "Prosím vás, on Verdi napsal nějakou novou operu?"

Pan Vladimír vyzývá v diskuzi ke klidu, za měsíc a půl prý bude po volbách a politici mezi lidi pak ani nepáchnou. Pro pana Miroslava je záhadou, proč má ministr zahraničí schůzku s odboráři v divadle. „To nemají v nároďáku vrátnýho?“ ptá se čtenář na on line Blesku. A další dodává, že si ministra mohli rovnou nechat v souboru, sehrál by jim role tak, že by dostal cenu Thálie.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

19.09.2017

Oblečená, neoblečená... pěšky, na koloběžce.. pro lístky na Český mejdan s Impulsem

Oblečená, neoblečená. Pěšky a zároveň na koloběžce… Naše posluchačka, paní Irena, si dojela-došla pro lístky na Český mejdan. A její výkon zvedl ze židlí naše posluchače na facebooku!
18.09.2017

Hledá se "zakrývač" billboardů!

Ředitelství silnic a dálnic hledá zakrývače! Billboardy kolem dálnic musí přetáhnout pytlem firma, která vzejde z výběrového řízení. Stát na to vyčlení necelé čtyři miliony a lidé už lamentují v diskuzích.
15.09.2017

Blíží se slavné derby pražských S!

Adrenalin stoupá, blíží se slavné derby Slavia - Sparta! A fotbaloví fanoušci už zbrojí!
13.09.2017

Tažení proti dieselům pokračuje!

Tažení proti dieselům pokračuje! Útlum vznětových motorů plánuje i mladoboleslavská škodovka – postupně je stáhne ze svých malých modelů. Co na to říkají řidiči?
12.09.2017

Lidovci se pustili do koblih

Lidovci se pustili do koblih. Internetová kampaň KDU-ČSL si bere na mušku politické soupeře. Jako první to odneslo hnutí ANO...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.