Létání Zuzany Bubílkové

Publikováno: 01.09.2017 08:45
Dnes jsme se zeptali Zuzany Bubílkové, jak to má s létáním. Kde ráda sedí a už se jí někdy ztratila zavazadla?

Sedíte v letadle ráda u okna?

Na krátkých letech ano, ale u zaoceánských ne. Jednak se nesnáším prodírat se přes dva cestující na toaletu, zejména, když jeden je starý a druhý tlustý a při vstávání vám oba dávají najevo, co si o vás myslí. A jednak letušky po startu důsledně zatemňují okna, takže nechápu, proč pilot hlásí, že právě letíte nad Grónském , Kanadou nebo Grand Canyonem, když po zdvižení stínidla vás okamžitě stewardi napomenou.

Co zavazadla. Přišla vám včas?

To mi ani nepřipomínejte. Nevím, jestli měl někdo od batožin v Los Angeles hradní virózu nebo hrál na mobilu pokémony, ale faktem je, že na každém páse, ke kterému nás cedule poslala, byly kufry z úplně jiného letu. Kdybych v tom svém nevezla poklad, dvanáct kilo korálků, popadnu první bágl, který mi přijde pod ruku a jdu. Ono je totiž úplně jedno, čí zbytečnosti, které s sebou vláčíme, vyzvednu.

Koukám, že jste měla dobrodružnou cestu.

Ano. Při zpátečním letu s námi v Londýně zase pilot tak tvrdě přistál, že když jsme vystupovali, taková babička s hůlkou se ho při loučení zeptala: „A to jsme, pane kapitáne, přistáli, nebo nás sestřelili?“

Vaše Zuzana Bubílková

 

Zdro perexového obrázku: MAFRA

04.09.2017

Zuzana Bubílková provokovala matikářku drdolem

V první školní den je otázka pro Zuzanu Bubílkovou jasná. Jaký byl její první školní den a jak jí šla matematika?
31.08.2017

Jaké zákazy porušuje Zuzana Bubílková?

Zuzana Bubílková se vrátila z dovolené a jejím prvním tématem po prázdninách jsou zákazy. Jaké absurdní potkala a jaké sama porušila?
26.06.2017

Mrcasení Zuzany Bubílkové

Dnes jsme se podívali na neobvyklé výrazy, kterých měla Zuzana Bubílková v zásobě mnoho...
23.06.2017

Zuzana Bubílková by nemohla být senátorkou, přes den totiž špatně spí

Jakou práci by Zuzana Bubílková nedělala ani za milion a nemá chuť začít si užívat důchodu?
22.06.2017

Hříchy a tresty Zuzany Bubílkové

Na světě je nová webová aplikace - Zpovědnice, za jejímž vznikem je herec Jirka Mádl. Stačí zadat co jste provedli, aplikace vás nasměruje, komu a kolik máte poslat. A tak jsme se zeptali i Zuzany Bubílkové, jak v poslední době zhřešila a jak se za něj potrestala.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.