Jarolím i po včerejším debaklu fotbalistů zůstává!

Publikováno: 05.09.2017 16:35
Jarolím zůstává! Tedy alespoň do konce nepovedené světové kvalifikace. To je dnešní reakce na včerejší debakl našich fotbalistů v Severním Irsku. Jak reagují lidé na síti?

"Pak se uvidí," píše server iDNES.cz, dobré odpoledne. Zajímavé je, že v anketě na tomto webu čtenáři Karla Jarolíma podpořili. Přes tisíc lidí nevidí důvod k výměně trenéra, necelých 500 by ho z fleku vyhodilo. "Chce to Itala, jinak se zas nikam nepohnem," ironicky píše v diskuzi Albert Puk.

„Spíš bych vyměnil Berbra,“ dodává v diskuzi uživatel Pavel. To je reakce na to, že o osudu Jarolíma dnes mluvil faktický šéf českého fotbalu Berbr. Taky tam vidíme poznámku Jarolím ven. Kvalifikace už skončila, teď následují přátelské zápasy s Ázerbájdžánem a San Marinem. "Výměna trenéra by ale měla být rychlá, ať nedělají z lidí blbce," čteme dál pod článkem na iDNESu. No a několikrát se v diskuzi objevuje jméno Lavička… A na webu Sport.cz jsme našli ještě jednu poznámku z lidové tvořivosti: "To je dobře, že Jarolím zůstane do konce kvalifikace, páté místo v tabulce snad uhájíme."


Zdroj obrázku: MAFRA

11.09.2017

Ministr zahraničí se dostal do křížku s Národním divadlem

Ministr zahraničí se dostal do křížku s Národním divadlem. Umělcům se nelíbí, že Lubomír Zaorálek narušil zkoušku Verdiho opery politickou agitací. Stalo se to minulý týden, podle Zaorálka ale o politiku rozhodně nešlo...
08.09.2017

Příští předseda vlády by podle prezidenta mohl úřadovat i z vězení!

To jsou věci! Budoucí předseda vlády by mohl klidně úřadovat i z vězení! Prezident Zeman klidně jmenuje Andreje Babiše premiérem, i kdyby seděl ve vazbě.
07.09.2017

Fotbalisté jdou do voleb!

Fotbalisté jdou do voleb! Číslo 27 dostalo vskutku nenápadné sdružení Sportovci pro společnost. O poslanecká křesla tak chtějí bojovat bývalí fotbalisté Vízek, Skuhravý, Berger, ale také mistři světa či olympijští vítězové v jiných sportech. Co na to veřejnost?
06.09.2017

Diskuzní fórum na transparentním účtu Miloše Zemana

Prezidentu Zemanovi přibývá na účtu halíř za halířem! Skutečně, po halířových položkách se mu nafukuje jeho volební transparentní účet. Dárci si z toho navíc udělali diskuzní fórum a reklamní nosič...
04.09.2017

Chvilka českého jazyka s hnutím ANO

Teď, nebo nikdy! To je volební heslo hnutí ANO. A už se rozjela debata, jestli se to píše s čárkou před spojkou nebo bez ní. ANO to má bez čárky, což vyvolává pochybnosti, Teď, nebo nikdy! To je volební heslo hnutí ANO. A už se rozjela debata, jestli se to píše s čárkou před spojkou nebo bez ní. ANO to má bez čárky, což vyvolává pochybnosti...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.